Meeskond | ED for hotels Kontaktid | Hotelli broneerimismootor, veebilehed
YMMÄRRÄMME TARPEITASI JA HAASTEITASI

Tarinamme

Olemme huipputiimi hotellinomistajia, suunnittelijoita ja ohjelmoijia. Pyöritätpä sitten majoitusliikettä tai vuokraat loma-asuntoa, puhumme kanssasi samaa kieltä. Meidän tehtävämme on tehdä elämästäsi helpompaa ja lisätä liiketoimintasi kannattavuutta, mikä hyödyttää sekä sinua että meitä.

Tutustu teoksiimme

Meidän ihmiset

Kairi Lipstok

Website Developments / Sales
Board member

+372 503 8099
kairi@edhotels.com

ET/EN

Helina Viik

Partnership relationships
Board member

+372 503 1965
helina@edhotels.com

ET/EN/FI

Martin Orav

IT
Board member

+372 514 3641
martin@edhotels.com

ET/EN/FI

Inga Kinnas

ED BOOKING / Sales

+372 5344 2554
inga@edhotels.com

ET/EN/FI

Kätlin Tõusme

ED BOOKING

+372 515 1903
katlin@edhotels.com

ET/EN

Maria Andrekson

ED BOOKING / Websites

+372 5198 1260
maria@edhotels.com

ET/EN/RU

Kairi Stokgolm

Revenue management

+372 527 0542
kairi.stokgolm@edhotels.com

ET/EN

Keidi Kruusandi

System Administrator

info@edhotels.com

Mikk Mario Mõistlik

Senior Developer

info@edhotels.com

Daniel Vasser

Developer

info@edhotels.com

Laura Herma

Developer

info@edhotels.com

Yhteystiedot

Edhotels OÜ
Kloostri 6, Tallinn, Viro 11911
sales@edhotels.com
support@edhotels.com
Reg.no 11994328
VAT No: EE101397159