Blog

We Love Web Design

Blog

Why order a website from us?

– because we love making our clients happy by creating beautiful and functional websites;
– w
e save you time by providing a ready-made website with images and texts already inserted;
– we are here for you even after the website is completed, whether you want to make changes, additional development, or the website needs technical updates;
– we create the website for you on the easily manageable WordPress platform;
– our price always includes the insertion of texts and images;
– prices starting from €1260.
Read more

Selection of Websites We Have Created

Reute Residences

Apartments

Coziest Stay

Holiday homes

Anonymous Presenters

SÖRWESPA

Spa hotels

Tiny Marienholm

Holiday homes

LaSpa

Spa hotels

 
 

Meie kliendid jagavad kogemusi...

Ed for Hotels tiim eesotsas Kairiga oli meile abiks nii kodulehe loomisel kui SEO optimeerimisel. Professionaalne, paindlik, kiire taibu ja reageerimisega partner, kellega on lust koostööd teha!

Laura Tamm
Team Leader / Partner
Anonymous Presenters

Meie uue kodulehe tegi ED for hotels ja klientide tagasiside on väga positiivne, välja tuuakse kodulehe lihtust ja ilu ja kasutusmugavust.
Kiidan väga meie kontaktisikut Daisit. Iga oma murega saan tema poole pöörduda ning ei ole olnud olukorda kus ma ei oleks saanud abi. Kõikidele enda küsimustele olen saanud vastused. Tajun, et Daisi teeb enda tööd hinge ja südamega ning hoolib oma klintidest.

Maarika Mäekalle
Saaremaa Rannahotell
Müügijuht

Praegust kogemust saan kirjeldada sõna KOOSTÖÖ kõige paremas  tähenduses, töö oli kiire, professionaalne, kaasa mõtlev ja lahendusi pakkuv.
Kui esimesel korral oli mul tunne et ma teen ise endale kodulehte, siis sel korral tegime me seda Kairiga koos, mina andsin sisendi ja sina vormistasid asjad ära.
Tänud Kairile ja tema abilistele !

Anneli Katkosilt
Coziest

Our website was created in collaboration with ED Hotels. Everything went better than we expected. The schedule and budget also kept up. Thank you ED team!

Jukka Markkola
Santalahti Resort
Soome

ED Hotelsiga oleme koostööd teinud üle  5 aasta. Nende meeskonnaga  on kõik väga lihtne, nad on valmis alati aitama ja sobivaid lahendusi otsima. Tegu on oma ala  professionaalidega.  Me ei pea muretsema kodulehe tehniliste probleemide pärast. Oleme nende  näol  leidnud endale hea partneri.  Kindlasti julgen neid soovitada oma kolleegidele ja ka teistele ettevõtetele.

Dorpat hotell ja konverentsikeskus / Herb Spa
Pille Uiga
Tegevjuht

Sattusin ED Hotels`ini, kes teostasid suurepäraselt just sellise kodulehe, nagu olin soovinud ning ka sinna juurde kuuluva broneerimissüsteemi. Algajana vajasin süsteemi haldamisel esialgu palju abi ja tuge, mis oli igal hetkel ED Hotelsi asjatundlike töötajate näol käepärast võtta. Olen väga rahul nii tulemuse kui kogu asjaajamise ja koostööga. Olen tänulik ja soovitan oma head kogemust teistelegi!

Day-Lee Holm
Holmi külalistemaja omanik

Projektijuhtimise faasis on hindamatu see, et nad päriselt süvenevad ning mõtlevad kaasa ja ühistest vaidlustest sünnivad head asjad. Kriitilistel hetkedel on nad telefonikõne kaugusel alati olemas. Tore on see, et nende väike ja kokkuhoidev tiim koosneb jätkuvalt samadest inimestest. Viis aastat ja 4 veebilehte hiljem saame kindlalt öelda, et meie koostöö jätkub veel pikalt.

Kaja Kuusik
Juhatuse liige
Tallinn Viimsi Spa, Grand Rose Spa Hotel, Meresuu Spa & Hotel

Soovin pakkumist