Blogi

Broneerimismootor kodulehele, miks?

Blogi

 
 

Anna kliendile võimalus tellida oma kodulehelt

Iga hotelli, külaliskorteri ja puhkemaja omanik soovib vähendada sõltuvust vahendajatest, näiteks Booking.com ja suurendada otsetellimuste hulka. Kvaliteetne broneerimismootor hotelli kodulehel hoiab kokku kulusid ja aitab luua väärtuslikke kliendisuhteid ning mõista paremini klientide soove.

Kolm põhjust, miks hotelli veebilehel peab olema online broneerimismootor

 

 

1. Otsetellimused hoiavad kokku kulusid!

Majutusasutusele on oluline olla kohal peamistel veebisaitidel nagu Booking.com, Airbnb.com, Expedia.com (OTA-d ehk online travel agency), kuna klientide hulgas on need portaalid populaarsed ja tellimine sealt on mugav. Hotelli omaniku vaatenurgast on oluline endalt küsida, kui väärtuslik on vahendusportaali kaudu tulnud tellimus teie jaoks?

  • OTA-de vahendustasud on vahemikus 10–20% iga broneeringu kohta. See tähendab, et kui teie korteri, külalistemaja või hotellitoa müügihind on 100 €, maksate OTA-dele iga broneeringu eest 10–20 € vahendustasu.
  • Kui küsite OTA poolt käsitletud ettemaksu, maksate täiendavalt 3–4%.

2. Hotelli veebilehe broneerimismootor aitab luua otsesuhteid külalistega

Kui klient broneerib toa kolmanda osapoole kaudu, jääb kasutamata võimalus luua isiklik suhe kliendiga ja edastada tulevikus oma majutuskoha edasised pakkumisi ja pakette kliendile. Selle asemel on kliendil otsene kontakt OTA-ga ja ta saab ainult nende tulevased e-kirjad.

3. Saad rohkem infot oma äri kohta

Tavaliselt on broneerimismootorid ühendatud statistika tööriistaga, mis hoiab iga broneeringu ja kõigi sellega seotud üksikasjade üle arvestust. Seetõttu on teil kogu teave, et paremini mõista oma külalisi, nende eelistusi ja võimalikku lisamüüki. Nende andmete abil saate esile tuua valdkonnad, millele peate keskenduma, et oma äri kasvatada.

Kuidas motiveerida kliente otse broneerima oma kodulehelt?

Tehke kindlaks, miks kliendid esiteks teiega otse broneerivad. Tõenäoliselt pole teie veebisaidil juba olev klient huvitatud ainult toa broneerimisest, vaid kogu teie pakutavast kogemusest – olgu selleks siis spaa, ekskursioonid, toit ja jook või atmosfäär ise. See on teie võimalus müüa!

Paljud ED BOOKING broneerimismootorit kasutavad hotellid on loetletud ka peamistel OTA online broneerimislehtedel, aga parimate hindade ning paindlikumate broneerimistingimuste tõttu tekitavad oma kodulehe kaudu siiski rohkem broneeringuid.

Ära muretse ülemüügi pärast

Hea broneerimismootor võimaldab teil hallata saadavust kõigis oma kanalites, põhjustamata ülebroneeringuid. Kindlasti tasub hotelli veebilehe broneerimismootor ära ja OTA vahendustasudest kokku hoitud raha saate kasutada turundustegevuseks otsese tulu saamiseks. Otsesed kliendid on hotellipidaja jaoks väärtuslikud, sest kui broneeritakse oma veebisaidi kaudu, on teil võimalus tekitada huvi ja luua oma klientidega tugev suhe, mõista sügavamalt nende vajadusi, harjumusi ja eelistusi ning pakkuda paremaid pakette ja teenuseid.

Võta ühendust Rohkem infot ED BOOKINGU kohta