Kliendid meist

“Suur tänu teile lahke meele ja kannatlikkuse eest! MEGAILUS leht, super hea töö, suur aitäh Kairi ja Daisi!”

Ivo ja Reet
Meerbach Residents omanikud
Eesti

Projektijuhtimise faasis on hindamatu see, et nad päriselt süvenevad ning mõtlevad kaasa ja ühistest vaidlustest sünnivad head asjad. Kui mõnede partnerite puhul võib juhtuda, et peale eduka projekti käivitamist edasine koostöö justkui lõpeb ja jääb tahaplaanile, siis ED tiimi kohalolek on alati jätkuvalt tuntav. Kriitilistel hetkedel on nad telefonikõne kaugusel alati olemas. Tore on see, et nende väike ja kokkuhoidev tiim koosneb jätkuvalt samadest inimestest. Viis aastat ja 4 veebilehte hiljem saame kindlalt öelda, et meie koostöö jätkub veel pikalt.

Kaja Kuusik
Juhatuse liige
Tallinn Viimsi Spa, Grand Rose Spa Hotel, Meresuu Spa & Hotel

Teeme ED Hotelsiga koostööd juba palju aastaid ja see on alati kenasti sujunud. Reageeritakse väga kiirelt, on vastutulelikud ning on alati meie jaoks olemas olnud. Nii heas kui halvas, nagu ühes korralikus peres olema peab. Peale seda, kui paigaldasime oma kodulehele nende broneerimismootori, tõusis oluliselt kodulehelt tehtavate broneeringute arv. Me oleme nende pakutavate toodete ja teenusega väga rahul.

Alver Pupart
Tegevjuht
Go Hotel Shnelli

Our website was created in collaboration with ED Hotels. Everything went better than we expected. The schedule and budget also kept up. Thank you ED team!

Jukka Markkola
Santalahti Resort
Soome

ED Hotelsiga oleme koostööd teinud üle  5 aasta. Nende meeskonnaga  on kõik väga lihtne, nad on valmis alati aitama ja sobivaid lahendusi otsima. Tegu on oma ala  professionaalidega.  Me ei pea muretsema kodulehe tehniliste probleemide pärast. Oleme nende  näol  leidnud endale hea partneri.  Kindlasti julgen neid soovitada oma kolleegidele ja ka teistele ettevõtetele.

Dorpat hotell ja konverentsikeskus / Herb Spa
Pille Uiga
Tegevjuht

Oleme juba mõned aastad kasutanud ED Hotelsi teenust ja koostöö on sujunud kenasti. ED Hotelsi areng on olnud suurepärane ja tänaseks on saavutatud väga hea teenus, mida hotellinduses kasutada. Samuti on oluline ja tore teada, et Ed Hotels on eesti ettevõte ja meie eelistame eestimaist.

Hapsal Dietrich Külaliskorterid
Kristel Saal-Engman
Looja/perenaine

Alustades väikeettevõtjana püüdsin kulude kokkuhoiuks võimalikult palju asju ise ära teha. Üsna pea sai selgeks, et kõikides valdkondades Hunt Kriimsilmaks olemisest ei piisa. Tuli teha valik – mida ise teha, mida teenusena sisse osta. Leidsin, et koduleht ja sujuv broneerimisprotseduur on esimene samm positiivse kuvandi tekkeks ning et see on töö, mis tasub usaldada professionaalidele. Sattusin ED Hotelsini, kes teostasid suurepäraselt just sellise kodulehe, nagu olin soovinud ning ka sinna juurde kuuluva broneerimissüsteemi. Algajana vajasin süsteemi haldamisel esialgu palju abi ja tuge, mis oli igal hetkel ED Hotelsi asjatundlike töötajate näol käepärast võtta. Olen väga rahul nii tulemuse kui kogu asjaajamise ja koostööga. Olen tänulik ja soovitan oma head kogemust teistelegi!

Day-Lee Holm
Holmi külalistemaja omanik

Efficient communication
Dedicated team
Hospitality lovers
Ongoing product development
Time effective project management
Extensive support
Latest design skills
Smart solutions

These are the key qualities of ED for hotels due to which they are our loyal partner already for years.

Agnese Grundberga
Marketing specialist
Hotel Jurmala Spa

Cooperation with ED for hotels has been easy and reliable. Their professional service and very friendly staff are always ready to help us.

Emmi Silvasti
Hotell Korpilampi
Finland

Koostöö ED Hotelsiga on kestnud aastaid ning seda iseloomustab kõige paremini sõna SUPER (sujuv-uuenduslik-positiivne-energiline-rikkalik). Nende meeskonnaga suhtlus on olnud väga hea – nad on toetavad ja toimetavad väga operatiivselt. Oleme neilt saanud igakülgset tuge ja seda sõltumata kellaajast. Nende mõtteviis ning arendused on olnud kaasaegsed ning innovaatilised. ED Hotelsi areng on olnud silmapaistev ning soovitame nende teenust ja tooteid ka teistele!

Triinu Teras
Tegevjuht
V Spaahotell