Meeskond | ED for hotels Kontaktid | Hotelli broneerimismootor, veebilehed
ME RÄÄGIME SINU KEELES

Meie lugu

Olenemata sellest, kas juhid 100 toaga hotelli või on Sul väike külaliskorter, meie saame Sinust aru. Aitame Sul pääseda kulukatest agentidest ja vahendajatest, et saaksid kasvatada tulusid ja vahetuid kliendisuhteid. Kui Sul on veebileht, aga halb broneerimiskogemus – me parandame selle oma broneerimissüsteemiga. Kui Sul ei ole veebilehte – me ehitame sellise, mis annab tulemusi. Siin on mõned tehtud tööd.
Pakume ka käibejuhtimise töötubasid.

Meie meeskond on aidanud üle 1,500 Euroopa Liidu kliendi alates 2010. aastast. 
Võta meiega ühendust!

Me hoolime

Meie väärtused

Põhiline – me oleme hotelli taustaga inimesed ja teame kuidas hotelli igapäevane töö käib. We are hoteliers. Meie jaoks on broneerimismootor ja koduleht abivahendid hotelli müügi suurendamiseks.

  • Usaldusväärsus
  • Hoolivus, me hoolime oma kliendist
  • Jätkusuutlikkus
  • Oma tehnoloogia, paindlikkus arendusprotsessis
  • Kiire tugi
  • Iga asja eest arvet ei esita

Meie meeskond koosneb hotelliala professionaalidest, kellel on pikaajaline praktiline kogemus hotelli juhtimises k.a. müügi- ja turunduse, e-kommertsi, käibejuhtimise ja IT valdkonnas.

Me teame, mida hotellid vajavad

Meie inimesed

Kairi Lipstok

Kodulehtede arendus / Müük
Juhatuse liige

+372 503 8099
kairi@edhotels.com

ET/EN

Helina Viik

Partnerlussuhted
Juhatuse liige

+372 503 1965
helina@edhotels.com

ET/EN/FI/RU

Martin Orav

IT
Juhatuse liige

+372 514 3641
martin@edhotels.com

ET/EN/FI

Inga Kinnas

ED BOOKING / Müük

+372 5344 2554
inga@edhotels.com

ET/EN/FI

Kätlin Tõusme

ED BOOKING

+372 515 1903
katlin@edhotels.com

ET/EN

Maria Andrekson

ED BOOKING / Kodulehed

+372 5198 1260
maria@edhotels.com

ET/EN/RU

Aleksandra Žmaka

Kodulehed

+372 5567 8616
aleksandra@edhotels.com

ET/EN/RU

Kairi Stokgolm

Käibejuhtimine

+372 527 0542
kairi.stokgolm@edhotels.com

ET/EN

Keidi Kruusandi

Süsteemihaldur

info@edhotels.com

Mikk Mario Mõistlik

Senior Arendaja

info@edhotels.com

Daniel Vasser

Arendaja

info@edhotels.com

Laura Herma

Arendaja

info@edhotels.com

Tahad meiega rääkida?

Edhotels OÜ
Kloostri tee 6, Tallinn, Estonia 11911
sales@edhotels.com
support@edhotels.com
Reg.no 11994328
VAT No: EE101397159