Blogi

Otto hotell

Blogi

Ideest teostuseni

Kliendi soov

Toredatel inimestel tekkis idee teha Lätti Pavilosta väikelinna hotell. Vaja oli nii kodulehte kui ka broneerimismootorit, et kliendid saaksid hotelli online broneeringuid teha ning et maksmine oleks automaatne.

Hotell soovis, et töötajatel jääks rohkem aega klientidega kohapeal suhtlemiseks ja et tellimuse tegemine ei oleks keerukas ning aeganõudev protsess. Samuti ei tahtnud nad sõltuda suurtest online portaalidest nagu booking.com ja neile suurt komisjoni maksta.

Lisaks oli hotellile oluline, et ta saaks klientidele saata automaatseid tervituskirju enne saabumist.

 

Meie lahendus

Leidsime, et kõige parem lahendus väikehotellile on meie arendatud templiit, mis on mõeldud just majutusasutustele. Templiidile kodulehe tegemine on hotellile kiire ja soodne valik. Kujundasime kodulehe järgi ka broneerimismootori, kust klient saab omale sobivaks kuupäevaks toa valida ning selle eest ka koheselt tasuda.

Seadistasime automatiseeeritud online  tervituskirjad ja online check-in võimaluse, mis aitab oluliselt säästa hotelli töötaja kui ka kliendi aega.

Vaata Otto Hotelli veebilehte ja broneerimismootorit.

Kellele antud lahendus veel sobib

Templiit kodulehe lahendus sobib kõikidele väikehotellidele, külaliskorteritele ja puhkemajadele, kes soovivad ilusat ja toimivat veebilehte, aga eelarve on piiratud.

ED BOOKING on ideaalne nii väikehotellidele, butiikhotellidele, puhkemajadele kui ka külaliskorteritele.

Vaata kõiki meie templiit kodulehti ja väikehotellidele mõeldud broneerimismootori demo.

Uuri lisa