Meie partnerid

 

Portaalid

BOUK PMS on otse liidestatud portaalidega booking.com ja airbnb.com, mis tähendab, et hindu ja saadavust saab hallata ühest kohast. Kui tuba/maja müüakse maha, siis see läheb kinni ta ka teistes kanalites.

Siteminder

BOUK BOOKING broneerimissüsteemi saab siduda SiteMinder´iga (channel manager) ning juhtida hindu ja saadavust kõikides online kanalites samast kohast reaalajas.

D-EDGE

BOUK BOOKING broneerimissüsteemi ühildub D-EDGE´iga (channel manager) ning juhtida hindu ja saadavust kõikides online kanalites samast kohast reaalajas.

Montonio

Soodne makselahendus. Ettemaksu võtmise võimalus pangalingiga (Eesti, Läti, Leedu ja Soome suuremad pangad). Hinnad alates 0,05 senti makse pealt.

Stripe

Maksetevahendaja, mis võimaldab makseid vastu võtta üle ilma.

Valnes weblock

Valnes WebLock Online võimaldab interneti teel arvutist või nutiseadmest avada ja lukustada uksi.

Igloohome

Igloohome online võimaldab interneti teel arvutist või nutiseadmest avada ja lukustada uksi.

Scoro | ED BOOKING

Scoro

Scoros on olemas kõik vajalik nii projektide haldamiseks, tööde eest arveldamiseks kui ka põhjaliku aruandluse nägemiseks – kõik ühes kohas.

raamatupidamistarkvara_Merit

Merit Activa

Raamatupidamistarkvara, mille abil saad hõlpsasti esitada klientidele müügiarveid, sisestada kuluarveid, arvestada palku ning pidada arvet põhivarade ja laoartiklite üle. Kõik on lihtne ja loogiline.

Smart accounts

Raamatupidamistarkvara abil saad hõlpsasti esitada oma klientidele müügiarveid, sisestada kuluarveid, arvestada palgad ning pidada arvet põhivarade ja laoartiklite üle. Kõik on lihtne ja loogiline.