Meie partnerid & ühendused

 

Rahvusvaheline müük

Portaalid

Liidestus portaalidega booking.com, airbnb.com, Expedia, Hotelbeds ja 100+ kanalit veel, mis tähendab, et hindu ja saadavust saab hallata ühest kohast. Kui tuba/maja müüakse maha, siis see läheb kinni ta ka teistes kanalites.


Hookusbookus

Hookusbookus on majutuspakettide broneerimise portaal. BOUK’i liidestuse kaudu saad juhtida hindu ja saadavust ühest kohast.

Google Hotel Ads

Majutuse müügi- ja haldustarkvara on ühendatud Google’ga. Hotelli hinda saad lihtsasti kuvada ka Google’i hotelliotsingus ja Google My Business infokastis.

Kaardimaksete vastuvõtmine

Montonio

Soodne makselahendus, mis pakub ettemakse võtmise võimalust suuremate Eesti, Läti, Leedu ja Soome pankade linkidega.

Montonio tehingutasu on 0.05 eurot. Kehtib 5 euro suuruse miinimumarve nõue, mis rakendub üksnes juhul, kui sul on alla 100 tehingu kuus. Miinimumarvet ei esitata, kui tehingud täielikult puuduvad.


MAKSEKESKUS

Eesti, Läti, Leedu ja Soome pagalingi maksed ja kaardimaksed. Soodsatel tingimustel makseterminalide maksete vastuvõtmine kohapeal.

Pangamaksete tehingutasu 0,5%, min. 0,04 €,
online-kaardimaksed 1,6%+0,10 €,
makseterminali tehingud 0,7% + 0,05 €.
Online-maksetel puudub kuutasu.


Stripe

Lahendus, mis aitab makseid vastu võtta ükskõik millisest maailmanurgast. EL riikide pangakaartide puhul on hinnaks 1,4% + 0.25 eurot tehingu kohta.

Automaatlukud

Weblock

Weblock

WebLock pakub riist- ja tarkvara hotellide uste veebipõhiseks haldamiseks. BOUKi liidese kaudu edastatakse külastajale automaatselt sisenemiseks mobiilne ligipääs või personaalne sisenemiskood. Mobiilirakenduse allalaadimine pole vajalik.

Igloohome

Nutilukkude ja võtmekappide lahendus, mis sobib ka ainult ühele majale või külaliskorterile. Liides Igloohome online’ga võimaldab BOUK’ist saata kliendile personaalne ligipääsu kood.

TTLock

Võtmekapid ja nutilukud, näiteks iNOVO ja palju muid lahendusi, mis sobivad väikestele majutusasutustele. sobib ka ainult ühele majale või külaliskorterile. BOUK’i liides võimaldab saata kliendile personaalne ligipääsu kood.

ASSA ABLOY

Hotellidele ja mitmele külaliskorterile sobilik juurdepääsulahendus  TESA Hotel. BOUK’i liidestuse kaudu saab saata klientidele enne saabumist personaalne ligipääs ja pakkuda kontaktivaba sisenemist ja lahkumist.

Raamatupidamistarkvarad


SAF

SAF on mitme­külgne äri­tarkvara. Liidese kaudu saadab BOUK müügikäibed SAFi ja jaotab vastavalt tuluridadele.

raamatupidamistarkvara_Merit

Merit Activa

Raamatupidamistarkvara, mille abil saad hõlpsasti esitada klientidele müügiarveid, sisestada kuluarveid, arvestada palku ning pidada arvet põhivarade ja laoartiklite üle. Liidese kaudu saadab BOUK müügikäibed Meritisse ja jaotab vastavalt tuluridadele.


SAP

SAP S/4HANA Cloud on ERP iga ärivajaduse jaoks – alates missioonikriitilistest toimingutest kuni ärimudeli uuendusteni.Liidese kaudu saadab BOUK müügikäibed SAPi ja jaotab vastavalt tuluridadele.

Smart accounts

Raamatupidamistarkvara, mille abil saad hõlpsasti esitada klientidele müügiarveid, sisestada kuluarveid, arvestada palku ning pidada arvet põhivarade ja laoartiklite üle.
Liidese kaudu saadab BOUK müügikäibed Smart accountsi ja jaotab vastavalt tuluridadele.

Muud võimalused - sauna kerised, restorani kassad

HUUM

Inspireeritud loodusest ühendavad HUUMi saunakütteseadmed vanu eesti saunatraditsioone, leebet leili ja kaasaegset tehnoloogiat. BOUK’iga ühenduse kaudu soojeneb keris kliendi saabumise ajaks tema valitud temperatuuril.

CompuCash

Kui Sul on kasutusel CompuCash’i kassasüsteem siis liides võimaldab lisada lihtsalt restorani arveid kliendi toa arvele BOUK’is.

BOUK BOOKING engine channel manageri liidesed

Siteminder

BOUK broneerimismootori saab siduda SiteMinder´iga (channel manager) ning juhtida hindu ja saadavust kõikides online kanalites (näiteks Booking.com ja Airbnb) samast kohast reaalajas.

D-EDGE

BOUK broneerimismootor ühildub D-EDGE´iga (channel manager) mille abil saab juhtida hindu ja saadavust kõikides online kanalites (näiteks Booking.com ja Airbnb) samast kohast reaalajas.