KKK
Kas midagi on veel ebaselge

Korduma kippuvad küsimused

Siit lehelt leiad vastuseid paljudele küsimustele. Uuri järgi ning kui on ikka veel küsimusi jäänud – kirjuta meile.

Võta ühendust
 • BOUK broneerimismootor
 • Koduleht
 • Mida mina pean tegema, et ED BOOKING broneerimismootor saaks valmis ja minu kodulehele?

  Sinu poolt tuleb vaid soov ja tahtmine ning meie poolt teostus. Sisendi broneerimismootorisse saama üldjuhul kätte Sinu kodulehelt -tubade/puhkemaja/külaliskorteri kirjeldus, pildid, hinnad, lisateenused jne. Selle kõige põhjal teeme broneerimismootori Sulle valmis, paneme Sinu kodulehele üles ja Sina hakkad vaid tellimusi vastu võtma.

  Kas ma saan võtta kasutusele ainult broneerimismootori või pean ka kodulehe teie kaudu tellima?

  Broneerimismootori saab kasutusele võtta ka eraldi oma olemasolevale kodulehele ja/või ka Facebooki lehele.

  Millisele kodulehe templiidile saab panna ED BOOKING broneerimismootorit?

  ED BOOKING broneerimismootorit saab panna kõikidele templiitidele.

  Aga mis see kõik maksab kui ma seda broneerimismootorit oma kodulehele tahan?

  ED BOOKING broneerimismootor ise ja selle seadistamine just sinu kodulehega sarnaseks, on sulle TASUTA. Meie teenime oma raha siis kui klient on teinud sinu kodulehe kaudu tellimuse ja selle ka realiseerunud – esitame selle majutuse eest komisjoniarve.

  Kas Booking.com ja Airbnb.com saadavuse kalender ühildub ED BOOKING broneerimismootori kalendriga?

  Ei ühildu. Selleks, et erinevate online kanalite kalendrid ühilduksid ja oma igapäevast tööd lihtustada, soovitame kasutusele võtta channel manager.

  Kas ma saan ja võin müüa oma kortereid/ tube/ maju paralleelselt ka Booking.com ja Airbnb.com kaudu?

  Jah, loomulikult. Soovitame omalt poolt igapäevase töö lihtsustamiseks kasutusele võtta channel manager.

  Mida tähendab OTA kanal?

  OTA ehk online travel agency – veebiettevõtted, mille kodulehed võimaldavad klientidel broneerida majutust online. Näit. Booking.com, Expedia.com, Airbnb.com jne.

  Mis on channel manager?

  Channel manager on rakendus, mis võimaldab Sul müüa kõiki tube kõikides online kanalites (ED BOOKING kodulehe broneerimismootor, Booking.com, Expedia.com, Airbnb.com jne) samal ajal. Reaalajas uuendatakse tubade saadavust kõikides kanalites kui tehakse tellimus, kui paned müügi kinni, kui muudad hinda või kui soovid seada piiranguid (näit. majutuse pikkus min. 2 ööd).

  Kuidas ma saan channel manager`i ühenduse oma majutusasutusele?

  SiteMinder channel manager`i jaoks saab sõlmida lepingu läbi ED for hotels`i. Sinu poolt vajame infot online kanalite kohta, mille kaudu veel lisaks oma hotelli/puhkemaja või külaliskorterit müüd.
  Meie teeme kõik Sinu eest ära – lisame tubade ja hindade info ning ühendame kõik vajaminevad online kanalid. Lõpetuseks teeme Sulle meie poolt süsteemi koolituse, et saaksid channel manager`i igapäevaselt kasutama hakata.

  Kuidas ma seda Maksekeskuse teenust kasutada saan ja mis see mulle maksab?

  Maksekeskus pakub teenust kus kõik makseviisid on kaetud ühe lepinguga, s.t. ED BOOKING broneerimismootoril on integratsioon Maksekeskusega, mis aitab Sinul võtta vastu koheseid online makseid või pangakaardi andmeid. Teenustasu kohese makse puhul sõltub makse teostavast pangast ja see on vahemikus 1,5-2,5% summast. Pangakaardi andmete vastuvõtt ja hoiustamine on ED BOOKING broneerimismootorit kasutavatele klientidele tasuta.

  Kas ma pean iga tehtud tellimuse eest tasuma ka Maksekeskusele komisjoni?

  Ei, iga tellimuse eest ei pea. Sul on võimalus pakkuda kliendile broneerida majutus ja maksta koheselt selle eest näiteks kõrge nõudlusega ajal ja/või perioodil (suvekuudel, nädalavahetustel, aastavahetusel jne). Muul ajal klient broneerib majutuse, garanteerib oma tellimuse pangakaardiga, aga maksab Sinu juurde saabudes. Just pangakaardiga tellimuse garanteerimise puhul komisjoni Maksekeskusele tasuma ei pea.

  Kui Sa siit oma küsimusele vastust ei leidnud, siis võta meiega ühendust!

  Võta ühendust
 • Kui palju maksab kodulehe tegemine?

  Kodulehe tegemise hinnad algavad 1000 € ‘st.

  Hinna määravad erinevad aspektid:

  • kas tegu on templiidi või personaalse kujundusega
  • kas meie sisestame kõik keeled või ainult põhikeele
  • kui mahukas on leht (tekstide ja piltide osas)
  • kas soovid, et SEO (otsingumootorite optimeerimine) oleks tehtud
  • kas soovid uudiskirja seadistamist ja põhja loomist
  • kas soovid erilahendusi lehele

  Uue kodulehe tegemine on pikk ja vaevaline protsess!

  Kui usaldad selle meie kätte, siis kindlasti mitte, proovime Sinu aega kulutada nii vähe kui võimalik. Enamasti teeme templiit kodulehed valmis 1 kuuga ja personaalse kujundusega lehed 2-3 kuuga.

  Mida tähendab templiit koduleht?

  Templiit kodulehed on ettekujundatud disainielementidega, mida kohandatakse hotelli soovide ja vajadustega. Templiidil on palju erinevaid kujunduslahendusi, et iga majutusasutus, kes templiidi valib, oleks omanäoline. Eriti sobilik väiksematele hotellidele, külaliskorteritele ja puhkemajadele.

  Mida tähendab personaalse kujundusega koduleht?

  Kodulehe kujundus on tehtud just Sinu hotelli erisusi ja soove arvesse võttes. Koduleht tehakse nullist koos kujundajaga. Personaalse kujundusega kodulehele on võimalik juurde arendada nii eriefekte kui ka mooduleid, mis just Sinu hotelli paremini müüa aitavad. Sobib eelkõige nõudlikuma maitsega kliendile ning spaadele ja butiikhotellidele.

  Kes sisestab kodulehe sisu - tekstid ja pildid?

  Kogu esialgne sisu ühes keeles (tekstid+pildid) on meie poolt alati sisestatud, Sina saad omale valmis kodulehe. Kui soovid, et me sisestame ka tõlked, siis seda on võimalik tellida lisatasu eest.

  Kas ma saan ise kodulehel midagi muuta?

  Kodulehe tagumine pool on ülesse ehitatud nii, et Sinul oleks seda lihtne ise muuta, ilma html koodi tundmata. Kodulehe valmimisel teeme sisuhaldussüsteemi koolituse, et oskaksid ise tulevikus vajalikud muudatused kodulehel teha.

  Kas ma saan kõik õigused kodulehe muutmise jaoks?

  Sisuhaldussüsteemis on Sul palju õigusi ning enamus asju saate tulevikus ise muuta, juurde lisada ilma html koodi tundmata. Meie WordPress sisuhaldussüsteem on loogiliselt ja lihtsalt ülesse ehitatud.

  Mul puudub veebileht. Kas mul peab olema hosting ja kodulehe aadress enne lehe tegemist?

  Kui Sul pole siiamaani veebilehte olnud, siis me aitame Sind kodulehe aadressi registreerimise ja hostingu tegemisega.

  Milleks on vaja tehnilist tuge?

  Teenus on mõeldud WordPress kodulehtedele ja sisaldab jooksvat igakuist kodulehe tehnilist tuge – uuenduste kontrolli ja laadimist, testimist, koopiate tegemist lehest ning tehniliste vigade otsingut ja parandamist.

  Teenuse eesmärk on vältida kodulehe vigasid, viiruseid ja sulgumist, mis on põhjustatud WordPressi ja pluginate kaasajastamata versioonidest.

  Teenus garanteerib pideva saadavuse tehniliste probleemide korral ja kodulehe pidevat jälgimise teenuse pakkuja poolt.

  Mul ei ole varem veebilehte olnud. Nüüd sai koduleht tehtud, aga see ei tule Google-is välja. Miks?

  Kui kodulehel on tehtud SEO, XML sitemapid lisatud, Google webmaster tool seadistatud ja otsingumootorisse on see leht lisatud, siis uuel veebilehel läheb aega kuni kuu aega, et see hakkaks Google-is välja tulema. See on seotud sellega, et Snu veebileht on otsingumootorite jaoks täiesti uus ja nad peavad sealt kõigepealt info sisse lugema. SEO juures on väga tähtis, et see pidevalt uueneks.

  Kui üleval nimetatud tegevused ei ole tehtud, siis otsingumootoritel läheb veel rohkem aega, et uut lehte sisse indekseerida.

  Mis on SEO?

  SEO (search engine optimization) on optimeerimine otsingumootoritele. See suurendab veebilehe nähtavust otsingumootoris potentsiaalsetele klientidele ja partneritele. Optimeeritud kodulehte näidatakse otsingutulemustes eespool. Teiste sõnadega võiks öelda, et otsingumootorid otsivad välja kõige täpsemad vastused otsingu päringule.

  Kas SEO on ühekordne tegevus?

  SEO ei ole kindlasti ühekordne tegevus vaid pidev protsess. Otsingumootori ämblikud hindavad lehti, mis vastavad kliendi otsingule ja on pidevalt uueneva infoga. Kui teete eripakkumisi, lisate pilte, uue menüü jne, siis peaks alati need ka otsingumootorite jaoks ära optimeerima.

  Mida ma pean veel tegema kui veebileht on valmis?

  Kui koduleht on valmis, palun vaata oma Facebook`i konto üle, kas see viib õigele lehe. Kontrolli ka Google My Business-it, võimalik, et seal peaks uuendama infot ja pilte.

  Kas ma näen statistikat selle kohta kui palju inimesi käib minu lehel?

  Statistika nägemiseks kasutame Google Analytics’it ja Google Webmaster tooli, kust saab vaadata külastajate arvu, populaarsemate lehtede külastamist, külastatavust riigiti jms kuupäevade lõikes. Samuti on võimalik Google Analytics kaudu vaadata broneeringute statistikat ja mis kanali kaudu kõige enam tellimusi tuli. Google Analytics-it integreerime lehele projekti lõpus.

  Kui Sa siit oma küsimusele vastust ei leidnud, siis võta meiega ühendust!

  Võta ühendust