Tahad olla nähtav?

ED BOOKING broneerimismootor kodulehele

ED BOOKING broneerimissüsteem on Eestis arendatud tarkvara majutusasutustele, mis võimaldab kliendil broneerida otse oma kodulehe kaudu. Andes kliendile võimaluse broneerida otse ja saada koheselt kinnitus hoiab hotell kokku vahendajate kõrgete komisjonitasude pealt. ED BOOKING on ühildub Booking.com´i, Airbnb´i ja Expedia.com´iga saadavuse kalendri ja hindadega.
Anname hotellile töötava broneerimismootori kuhu on vajalik info ja pildid sisestatud, kujunduse teeme vastavalt teie hotelli brändile.

Seadistamine on TASUTA

Vaata demo Võta ühendust

ED BOOKINGU hinnastamine on paindlik, võid valida komisjonipõhise või fikseeritud hinnaga paketi vahel, vaata hindu…

 

Loodud muutusteks

Kui Sul on veebileht, aga halb broneerimiskogemus – me parandame selle ED BOOKING broneerimismootoriga. Kui Sul ei ole veebilehte – usalda see meie kätesse ja me teeme sellise, mis annab tulemusi. Pakume ka käibejuhtimise töötubasid. Oleme aidanud üle 1,500 Euroopa Liidu kliendi alates 2010. aastast. Võta meiega ühendust!

Tehtud tööd

Vaata meie portfooliot

ED BOOKING broneerimismootor on Eestis arendatud tarkvara hotellidele, mis võimaldab klientidel otse hotelli kodulehelt broneerida hotellitube, pakette ja lisateenuseid. Hästi toimiv kodulehe broneerimismootor aitab hotellil suurendada käivet, hoida kokku kulusid ja luua pikaajalisi häid kliendisuhteid. Lisaks on tegemist väga lihtsasti hallatava süsteemiga.

Hotell L’Ermitage

Linnahotellid

V-Spaa ja konverentsihotell

Spaahotellid

Võta meiega ühendust