Tahad olla nähtav?

ED BOOKING broneerimismootor kodulehele

ED BOOKING broneerimissüsteem on Eestis arendatud tarkvara hotellidele, mis pakub kliendile võimaluse broneerida otse kodulehe kaudu. Andes kliendile võimaluse broneerida otse oma kodulehelt ja saada koheselt ka kinnitus hoiab hotell kokku vahendajate kõrgete komisjonitasude pealt.
Anname hotellile töötava broneerimismootori kuhu on juba vajalik info ning pildid sisestatud, kujunduse teeme vastavalt teie hotelli brändile.

60 päeva tasuta prooviperiood + tasuta seadistamine.
Pakkumine kehtib kuni 31. märts 2021. 

Vaata demo Võta ühendust

ED BOOKINGU hinnastamine on paindlik, võid valida komisjonipõhise või fikseeritud hinnaga paketi vahel, vaata hindu…

 

Loodud muutusteks

Kui Sul on veebileht, aga halb broneerimiskogemus – me parandame selle ED BOOKING broneerimismootoriga. Kui Sul ei ole veebilehte – usalda see meie kätesse ja me teeme sellise, mis annab tulemusi. Pakume ka käibejuhtimise töötubasid. Oleme aidanud üle 1,500 Euroopa Liidu kliendi alates 2010. aastast. Võta meiega ühendust!

Tehtud tööd

Vaata meie portfooliot

ED BOOKING broneerimismootor on Eestis arendatud tarkvara hotellidele, mis võimaldab klientidel otse hotelli kodulehelt broneerida hotellitube, pakette ja lisateenuseid. Hästi toimiv kodulehe broneerimismootor aitab hotellil suurendada käivet, hoida kokku kulusid ja luua pikaajalisi häid kliendisuhteid. Lisaks on tegemist väga lihtsasti hallatava süsteemiga.

Hotell L’Ermitage

Linnahotellid

Sipoli Mare puhkemajad

Puhkemajad

V-Spaa ja konverentsihotell

Spaahotellid

Võta meiega ühendust