TURISMIASUTUSE TARKVARA BOUK TEEB MÜÜGI- JA HALDUSTÖÖ LIHTSAKS JA KIIREKS

BOUK
HALDUSSÜSTEEM JA
ONLINE-BRONEERIMINE

Kui sul on hotell või külaliskorter ja sa pakud klientidele majutust matku, saunu, kontorit või muid teenuseid, siis on BOUK nende müümisel ja haldamisel asendamatu abimees.

BOUK-iga alustamine on Sulle lihtne, kiire ja tasuta. Kohalik eestikeelne kiire tugi. Kirjuta meile ja aitame Sul BOUK’i kasutama hakata. BOUK hinnad VÕTA ÜHENDUST

Majutuse müügi-ja haldussüsteem BOUk by ED for hotels
 

BOUK’i ABIL SAAD

  • hallata online-broneeringuid nii oma kodulehel kui majutusportaalides;
  • lisada telefoni või e-posti teel tulnud broneeringud;
  • seadistada ja hallata hindu ja saadavust ühest kohast nii oma kodulehe kui majutusportaalide jaoks;
  • saata klientidele automaatseid e-kirju;
  • suhelda konkreetse kliendiga;
  • korraldada online check-in ja check-out’e;
  • võtta välja erinevaid andmeid ja statistikat;
  • korraldada hooldustöötaja tööd;
  • avada ja sulgeda uksi;
  • müüa kinkekaarte ja kasutada kinkekaarte maksevahendina broneerimisel.
BOUK'is teenuste müümise näited

BOUK’iga TULEB VEEL KAASA

Tehniline tugi
Meile on oluline, et sul BOUKist võimalikult palju abi oleks. Kui vajad tehnilist tuge, saad seda meilt alati.

Sisuline nõu ja abi
Oleme sulle enamat kui lihtsalt tarkvarapartner. Esmakordsel seadistamisel aitame sind ka hinnastamise ja teenuste presenteerimisega.

Versiooniuuendused
BOUKI kasutades saad tasuta osa kõigist versiooniuuendustest.

BOUK`I VÕIMALUSED

Online-Broneerimine

Võimalus müüa väga erinevaid teenuseid (majutust, ekskursioone, saunu jne) ning võimaldada nende eest korraga tasumist.
Eripakkumiste lisamine ja kinkekaartide müük on samuti lihtne.
Olemas on ka kinkekaartidega tasumise võimalus.

Lihtne haldus

Tellimuste haldamine on Bouki abil ülimalt lihtne. Lisaks online-broneeringutele saad kiirelt ja lihtsalt sisestada ka telefonitsi või e-posti teel tulnud tellimused.

Saadavus ja hinnad ühes kohas

Halda nii oma kodulehe kui ka majutusportaalide booking.com, airbnb.com, expedia.com saadavust ja hindu mugavalt ühest kohast. Eraldi channel manageri ei ole vaja.

Kohene tasumine

Saad broneeritud toa või teenuse eest kohe raha vastu võtta. Pangalinke vahendab  Montonio ja Maksekeskus, kaardimaksed käivad läbi Stripe’i makselahenduse.

Tervitus- ja tagasiside e-kirjad

Tervita automaatkirjade abil kliente enne saabumist ning küsi pärast lahkumist nende tagasisidet. Kirjade seadistamine on mugav ja kiire.

Online check-in /check-out

Korralda sisse- ja väljaregistreerimine automaatselt ja kontaktivabalt BOUKi abil. Nii jätad endale rohkem aega personaalseks suhtluseks ning oma hotelli ja teenuste tutvustamiseks.

Lisateenuste müük

Müü kliendile lisateenuseid juba enne tema saabumist. Näiteks võimaldab programm saata kliendile meeldetuletuse, et tal on võimalus sauna söögid-joogid tellida ja nende eest ka kohe maksta.

Statistika

Statistika vaatamine on ülimalt lihtne. Ühe klikiga saad kätte ka Statistikaametile vajalikud numbrid.

Arveldamine

Kogu arveldamine ühest kohast. Võimalus teha nii ettemaksuarveid kui ka neid otse raamatupidamisprogrammi saata.

Hoolduste töölaud

Võimaldab puhastustöötajale määrata koristatavad toad ja lisada muid ülesandeid.

Kliendiga suhtlus

Kliendiga suhtlus käib otse BOUK’ist, kust saad saata e-kirju ja säilitada klientide vastuseid.

Kinkekaartide e-pood

Müü oma kodulehel kinkekaarte ja paku klientidele võimalust kinkekaardiga tasuda tellimuse tegemisel. Eraldi e-poodi ei ole vaja.

ÜHENDUSED

Majutusportaalid

Bouk on liidestatud suurte majutusportaalidega (booking.com, expedia.com, airbnb.com jt), mille saadavust saad hallata ühest kohast.

Kui tuba/maja sinu kodulehe või majutusportaali kaudu broneeritakse, siis kaob selleks kuupäevaks broneerimisvõimalus ka teistes kanalites.

Google Hotel Ads

Majutuse müügi- ja haldustarkvara on ühendatud Google’ga. Hotelli hinda saad lihtsasti kuvada ka Google’i hotelliotsingus ja Google My Business infokastis.

 


Hookuspookus

Hookuspookus on majutuspakettide broneerimise portaal. BOUK’i liidestuse kaudu saad juhtida hindu ja saadavust ühest kohast.

Montonio

Soodne makselahendus, mis pakub ettemakse võtmise võimalust suuremate Eesti, Läti, Leedu ja Soome pankade linkidega.

Montonio tehingutasu on 0.05 eurot. Kehtib 5 euro suuruse miinimumarve nõue, mis rakendub üksnes juhul, kui sul on alla 100 tehingu kuus. Miinimumarvet ei esitata, kui tehingud täielikult puuduvad.

MAKSEKESKUS

Võta vastu makseid Eesti, Läti, Leedu ja Soome pankadest, samuti kaardimakseid ja võimaldab klendil tasumist osade kaupa. Lisaks  saate soodsatel tingimustel kasutada makseterminale maksete vastuvõtmiseks kohapeal.

Pangamaksete tehingutasu 0,5%, min. 0,04 €,
online-kaardimaksed 1,6%+0,10 €,
makseterminali tehingud 0,7% + 0,05 €.
Online-maksetel puudub kuutasu.

Stripe

Lahendus, mis aitab makseid vastu võtta ükskõik millisest maailmanurgast. EL riikide pangakaartide puhul on hinnaks 1,4% + 0.25 eurot tehingu pealt.

Weblock

Weblock

WebLock pakub riist- ja tarkvara hotellide uste veebipõhiseks haldamiseks. BOUKi liidese kaudu edastatakse külastajale automaatselt sisenemiseks mobiilne ligipääs või personaalne sisenemiskood. Mobiilirakenduse allalaadimine pole vajalik.

Igloohome

Nutilukkude ja võtmekappide lahendus, mis sobib ka ainult ühele majale või külaliskorterile. Liides Igloohome online’ga võimaldab BOUK’ist saata kliendile personaalne ligipääsu kood.

 

ASSA ABLOY

Hotellidele ja mitmele külaliskorterile sobilik juurdepääsulahendus  TESA Hotel. BOUK’i liidestuse kaudu saab saata klientidele enne saabumist personaalne ligipääs ja pakkuda kontaktivaba sisenemist ja lahkumist.

TTLock

Võtmekapid ja nutilukud, näiteks iNOVO ja palju muid lahendusi, mis sobivad väikestele majutusasutustele. sobib ka ainult ühele majale või külaliskorterile. BOUK’i liides võimaldab saata kliendile personaalne ligipääsu kood.

CompuCash

Kui Sul on kasutusel CompuCash’i kassasüsteem siis liides võimaldab lisada lihtsalt restorani arveid kliendi toa arvele BOUK’is.

HUUM

Inspireeritud loodusest ühendavad HUUMi saunakütteseadmed vanu eesti saunatraditsioone, leebet leili ja kaasaegset tehnoloogiat.BOUK’iga ühenduse kaudu soojeneb keris kliendi saabumise ajaks tema valitud temperatuuril.

Smart accounts

Raamatupidamistarkvara, mille abil saad hõlpsasti esitada klientidele müügiarveid, sisestada kuluarveid, arvestada palku ning pidada arvet põhivarade ja laoartiklite üle.
Kõik on lihtne ja loogiline.

raamatupidamistarkvara_Merit

Merit Activa

Raamatupidamistarkvara, mille abil saad hõlpsasti esitada klientidele müügiarveid, sisestada kuluarveid, arvestada palku ning pidada arvet põhivarade ja laoartiklite üle. Kõik on lihtne ja loogiline.


SAF

SAF on mitme­külgne äri­tarkvara. Liidese kaudu saadab BOUK müügikäibed SAFi ja jaotab vastavalt tuluridadele.


SAP

SAP S/4HANA Cloud on ERP iga ärivajaduse jaoks – alates missioonikriitilistest toimingutest kuni ärimudeli uuendusteni.Liidese kaudu saadab BOUK müügikäibed SAPi ja jaotab vastavalt tuluridadele.

Meie kliendid

Vaata BOUK'i kliente

 

BOUKi majutuse müügi- ja haldustarkvara teeb müügi ja halduse lihtsaks ja kiireks. Tee ka sina oma elu lihtsamaks! Vajad vaid internetiühendust ning arvutit või telefoni.

Alice Backyard

Külaliskorterid

Kauksi Puhkemaja

Puhkemajad

Iglumajad

Puhkemajad

Võta meiega ühendust