The Peaceful Vacation | ED Booking

Broneerimismootor,

MIS SUURENDAB MAJUTUSASUTUSE KASUMIT

 
 

Broneerimissüsteemi seadistus on TASUTA ning meie komisjon on kõigest 3,6%.

Meiega tõstad oma majutusasutuse kasumlikkust, võidad aega ning haarad kontrolli oma kliendibaasi üle.

Halda oma külaliskorteri või puhkemajade broneeringuid ja kliendisuhtlust mugavalt ning kiirelt, säästes seejuures aega ja raha. Jäta professionaalne arendus ja seadistus meie pikaajalise hotellikogemusega meeskonna hooleks, et saaksid keskenduda oma ettevõtte edukale juhtimisele.

Võta ühendust

 

 

Majutusasutuse broneerimismootor | ED BOOKING
 

ED BOOKING broneerimismootori eelised

Madalam vahendustasu

Meie vahendustasu on 3,6% tellimuse kohta. Teiste rahvusvaheliste vahendajate tasud on keskmiselt 10-20%.

Ettevõtte kasv

Tänu ED BOOKING madalale vahendustasule parandad oma äri kasumlikkust.

 

Tasuta, kiire ja mugav seadistus

Majutusasutuse broneerimismootor seadistatakse sinu kodulehele tasuta, see võtab keskmiselt ühe nädala ja on ilma igasuguste püsikuludeta.

24/7 eestikeelne klienditeenindus

Personaalne kliendihaldur on ka igapäevases töös sulle kättesaadav 24/7.

Ajavõit

Kogu broneerimise protsess koos kliendisuhtlusega toimub mugavas ED BOOKING keskkonnas, mis aitab aega kokku hoida.

Sinu kliendibaas

Nüüd omad sina oma kliente, kasvatades oma majutusasutuse tuntust ja parandades kliendisuhtlust. Saada kliendile sünnipäevaõnnitlus või küsi vahetut tagasisidet.

Erinevad makseviisid

Erinevate makseviiside rohkus – maksmine kohapeal, pangakaardiga tellimuse garanteerimine ja automatiseeritud online makse Visa/Mastercard`iga ning Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangalinkide kaudu.

Lisamüük ja tervituskirjad

Tee lisamüüki, saates enne saabumist kõikidele klientidele tasuta tervituskirju.

 
 
Hapsal Dietrich külaliskorterid | ED BOOKING

Mitmed hinnatud külaliskorterid, mõisad ning puhkemajad Eestis ja Euroopas juba kasutavad meie teenust!

ED BOOKING majutusasutuse broneerimismootor on kasutusel mitmetel tunnustatud Eesti majutusasutustel nagu Hapsal Spa Villad, Holmi külalistemaja, Kääriku ÖÖD majad, Sipoli Mare puhkemajad ja paljud teised.

Vaata meie kliente

 

 
 

Loe meie klientide kogemusi ED BOOKINGuga

Hindame väga ED for hotelsi kliendituge, kes kellaajast hoolimata igasuguste küsimuste korral koheselt vastab ja tegutseb.

Inga Erm
Juhataja
Embrace Külalistetoad & Apartemendid / Dönhoff Residence

Meie vana koduleht ja broneerimismootor ei toonud otse müüki ning otsustasime partnerit vahetada. Peale ED BOOKINGU tellimismootori lisamist kodulehele, hakkas tellimuste arv kasvama. Oleme tänulikud, et ED for hotelsi klienditugi on alati kättesaadav ja abivalmis!

Konrard Apartments
Aile Anja
Tegevjuht

 

Oleme juba mõned aastad kasutanud ED for hotelsi teenust ja koostöö on sujunud kenasti. ED for hotelsi areng on olnud suurepärane ja tänaseks on saavutatud väga hea teenus, mida hotellinduses kasutada. Samuti on oluline ja tore teada, et Ed for hotels on Eesti ettevõte ja meie eelistame eestimaist.

Hapsal Dietrich Külaliskorterid
Kristel Saal-Engman
Looja/perenaine

Alustades väikeettevõtjana püüdsin kulude kokkuhoiuks võimalikult palju asju ise ära teha. Üsna pea sai selgeks, et kõikides valdkondades Hunt Kriimsilmaks olemisest ei piisa. Tuli teha valik – mida ise teha, mida teenusena sisse osta. Leidsin, et koduleht ja sujuv broneerimisprotseduur on esimene samm positiivse kuvandi tekkeks ning et see on töö, mis tasub usaldada professionaalidele. Sattusin ED for hotelsini, kes teostasid suurepäraselt just sellise kodulehe, nagu olin soovinud ning ka sinna juurde kuuluva broneerimissüsteemi. Algajana vajasin süsteemi haldamisel esialgu palju abi ja tuge, mis oli igal hetkel ED for hotelsi asjatundlike töötajate näol käepärast võtta. Olen väga rahul nii tulemuse kui kogu asjaajamise ja koostööga. Olen tänulik ja soovitan oma head kogemust teistelegi!

Day-Lee Holm
Holmi külalistemaja omanik
 
 
Täislahendus hotellidele | Hotellide opereerimine | ED for hotels

Kui sul ei ole veel kodulehte

Telli oma majutusasutusele professionaalne koduleht. Loome sulle unikaalse disaini või kohandame olemasolevaid templiite ning anname üle valmis töötava veebilehe koos sisestatud tekstide ja piltidega.

Võta ühendust

 

 
 
Meeskond | ED for hotels Kontaktid | Hotelli broneerimismootor, veebilehed

Me mõistame majutusasutuste igapäevaseid väljakutseid

Oleme 10 aastat tegutsenud Eesti ettevõte, pakkudes majutusasutustele efektiivset juhtimissüsteemi. ED for hotels meeskond koosneb hotelliala professionaalidest, kellel on pikaajaline praktiline kogemus hotelli juhtimises k.a. müügi- ja turunduse, e-teenuste, käibejuhtimise ja IT valdkonnas.

Võta ühendust