Blogi

Milline on parim broneerimismootor?

Blogi

 
 

Broneerimismootor hotelli kodulehele

Tänapäeval kliendid eeldavad hotelli kodulehelt võimalust vaadata millal on hotellis vabu tube ja koheselt ööbimine broneerida koos kinnitusega, ilma, et peaks saatma kõigepealt e-kirja või helistama.

Majutusasutused, kes ei paku kliendile oma kodulehel kohest broneerimise võimalust, vaid paluvad täita broneeringuvormi, kaotavad kliendid Booking.com´ile või airbnb´le.

Hotelli kodulehe broneerimismootorite valik turul on väga lai, toome siinkohal ära mõned kriteeriumid, millele hea broneerimismootor vastab.

 

Hotelli kodulehe broneerimismootor
 

Paindlik kujundus

Hea broneerimismootori välimust saab kujundada sarnaseks hotelli kodulehe stiiliga. Visuaalselt terviklik broneerimisprotsess tõstab usaldust ja suurendab hotelli brändi väärtust kliendile.

Mobiilisõbralik

Mobiiliga broneerida soovivate klientide hulk kasvab kiirelt ja kui broneerimismootorit pole mugav kasutada mobiiliga lahkuvad kliendid kiirelt ja teevad broneeringu teise hotelli või kasutavad vahendajate kodulehti broneerimiseks.

Sotsiaalmeedia

Hea broneerimismootori saab lisada Facebook´i ja kasutada otsepostitustes. Sotsiaalmeedia roll tänapäeval on enamat, kui lihtsalt suhtlusportaal, sotsiaalmeedia on väga tugev müügi-ja turunduskanal. Andes klientidele võimaluse broneerida läbi sotsiaalmeedia, suurendab hotell otsetellimuste hulka.

Enne saabumist ja peale lahkumist saadetavad automaatsed e-mailid.

Tihti soovivad kliendid lisateenuseid broneerida hiljem, vahetult enne saabumist. Enne saabumist saadetavad automaatsed e-kirjad võimaldavad pakkuda kliendile lisateenuseid ja teenida hotellile lisakäivet.

Peale lahkumist saadetav automaatne e-mail võimaldab küsida klientidelt väärtuslikku tagasisidet nende hotellis viibimise kogemuse kohta. Tagasiside võib kliendil paluda edastada otse hotelli või Google või Tripadvisor´i keskkonna vahendusel.

E-maili võib lisada ka eripakkumise koodi, et motiveerida klienti tagasi tulema ja otse hotelli kodulehelt broneerima ka järgmisel korral.

 

 

Online check-in

Aeg on väärtuslik nii kliendile kui ka hotellipidajale. Hea hotelli kodulehe broneerimismootor võimaldab kliendile enne saabumist saata sissekirjutusankeedi, mille täitmisel kiireneb ja muutub mugavamaks hotelli sisse registreerimine.

Automaatne ettemaks

Kui hotell soovib vältida viimase hetke annulleerimisi ja kindlustada ennast klientide mitte ilmumise puhuks, siis on hea kui broneerimismootor võimaldab võtta automaatset ettemaksu.

Automaatse ettemaksu protsess kodulehe broneerimismootoris peab vastama pankade poolt kehtestatud turvalisuse nõuetele. PCI Compliance Standards.

Ühilduvus Booking.com´i, airbnb.com´i ja teiste online kanalitega.

Parim hotelli kodulehe broneerimismootor võimaldab muuta hindu ja saadavust ühest kohast ning müüa samaaegselt hotelli kodulehel ja Booking.com´is ning muudes online kanalites ilma lisatarkvarata (näiteks channel manager).

Kliendi käitumise analüüs ja statistika

Üks oluline müügi ja turunduse edu faktoreid on oskus analüüsida kliendi käitumist. Hea on, kui kodulehe online broneerimismootori saab ühendada Google Analytics ´iga ja siduda kokku kodulehe ning broneerimismootori statistika. Kliendi broneerimise teekonna jälgimine võimaldab teha paremaid müügi-ning turunduse otsuseid.

Need on mõned kõige olulisemad funktsionaalsused, mis heal hotelli kodulehe broneerimismootoril peavad olema. Need omadused suurendavad kodulehe otsemüüki, teevad kliendile ja hotellile broneerimisprotsessi kiiremaks ning mugavamaks ja tõstavad hotelli konkurentsieelist.

Võta ühendust Rohkem infot ED BOOKINGU kohta