Kalev Spa Hotell | ED BOOKING

Kodulehe broneerimismootor,

MIS SUURENDAB SPAAHOTELLI KASUMIT

 
 

Broneerimismootori kasutusele võtmine on lihtne. Seadistame selle sulle tasuta. Pakkumine kehtib 2020 aasta lõpuni.

Meiega tõstad oma ettevõtte kasumlikkust, võidad aega ning haarad kontrolli oma kliendibaasi üle.

Halda oma spaahotelli broneeringuid mugavalt ja kiirelt, müües kliendile lisateenuseid ning luues personaalseid kliendisuhteid. Jäta professionaalne arendus ja seadistus meie pikaajalise hotellikogemusega meeskonna hooleks, et saaksid keskenduda hotelli edukale juhtimisele.

Võta ühendust Vaata hinnakirja

 

 

Kodulehe broneerimismootor spaahotellile | ED BOOKING
 

ED BOOKING broneerimismootori eelised

 

TASUTA ja KIIRE seadistus, komisjonitasu maksimaalselt 3,6%

Võtab keskmiselt 5 päeva ja minimaalselt sinu aega, sest kogu info sisestame meie.

Suurem kasum

Iga kodulehelt tulnud broneering on rahaline võit, säästes teiste vahendajate (nt Booking.com, Airbnb.com) komisjonidelt 85-90%.

Laste hinnastamine

Laste hinnastamine vastavalt vanusevahemikule kui ka majutuspaketile.

 

Saadavuse kalender

Saadavuse ja hindade kalender kuvab päeva madalaimat hinda, tubade saadavust ja erinevaid piiranguid (nt minimaalne majutuspikkus).

Klienti nõustavad teated

Kui kliendi esmane valik ei anna soovitud tulemust, annab kodulehe broneerimismootor selged juhised edasi tegutsemiseks (nt muuta kuupäeva, inimeste arvu toas jne).

Lisamüük ja automaatsed kliendikirjad

Kasvata kliendibaasi ja suhtle nendega otse. Tee lisamüüki, saates enne saabumist kõikidele klientidele tasuta tervituskirju.

24/7 eestikeelne klienditeenindus

Personaalne kliendihaldur on ka igapäevases töös sulle kättesaadav 24/7.

Erinevad makseviisid

Automatiseeritud online maksed – Visa/Mastercard, pangalingid, PayPal, pangakaardiga tellimuse garanteerimine ja maksmine hotellis.

Spaa paketid

Kodulehel oleva majutuspaketi kirjelduselt saad suunata kliendi ED BOOKING broneerimis-mootorisse seda kohe tellima.

 
 
Kodulehe kujundus hotellile | ED for hotels | Personaalne kujundus | V spaa

ED for hotels teenust kasutavad juba ligi 80% Eesti spaahotellidest!

ED BOOKING broneerimismootorit kasutavad juba mitmed tuntud Eesti spaahotellid nagu V Spaahotell, GOSPA hotell, Wagenküll Lossispaa, Tallinn Viimsi Spa, Grand Rose Spa Hotel, Meresuu Spa & Hotel ja paljud teised.

Vaata meie kliente

 

 
 

Loe meie klientide kogemusi ED BOOKINGuga

Ed for hotels broneerimismootori kasutamine on kliendile väga lihtne ja mugav. Selle tõestuseks on, et pärast ED booking broneerimismootori kasutusele võtmist kasvas sealt broneeringute arv varasemaga võrreldes poole võrra.

Samuti on selle haldamine meie jaoks väga lihtne ja mugav ning Ed for hotelsi kasutajatugi vajadusel alati kättesaadav ja väga professionaalne, mis on meie jaoks ülimäärav koostöö osa.

Keidi Hoogand
Müügijuht
GOSPA Hotell

Koostöö ED for hotelsiga on kestnud aastaid ning seda iseloomustab kõige paremini sõna SUPER (sujuv-uuenduslik-positiivne-energiline-rikkalik). Nende meeskonnaga suhtlus on olnud väga hea – nad on toetavad ja toimetavad väga operatiivselt. Oleme neilt saanud igakülgset tuge ja seda sõltumata kellaajast. Nende mõtteviis ning arendused on olnud kaasaegsed ning innovaatilised. ED for hotelsi areng on olnud silmapaistev ning soovitame nende teenust ja tooteid ka teistele!

Triinu Teras
Tegevjuht
V Spaahotell

Projektijuhtimise faasis on hindamatu see, et nad päriselt süvenevad ning mõtlevad kaasa ja ühistest vaidlustest sünnivad head asjad. Kui mõnede partnerite puhul võib juhtuda, et peale eduka projekti käivitamist edasine koostöö justkui lõpeb ja jääb tahaplaanile, siis ED for hotels tiimi kohalolek on alati jätkuvalt tuntav. Kriitilistel hetkedel on nad telefonikõne kaugusel alati olemas. Tore on see, et ED fot hotelsi väike ja kokkuhoidev tiim koosneb jätkuvalt samadest inimestest. Viis aastat ja 4 veebilehte hiljem saame kindlalt öelda, et meie koostöö jätkub veel pikalt.

Kaja Kuusik
Juhatuse liige
Tallinn Viimsi Spa, Grand Rose Spa Hotel, Meresuu Spa & Hotel

ED for hotels meeskonna näol on tegemist abivalmis, tegusa, usaldusväärse ja professionaalse koostööpartneriga, kes on orienteeritud arengule ja on kättesaadavad 24/7.

ED BOOKING broneerimismootori kasutuselevõtt ja kasutamismugavus on toetanud meie broneeringumahtude järjepidevat kasvu.

Marilin Martin
Müügiosakonna juht
Värska Kuurortravikeskus

Kuidas töötab? 

ED BOOKING broneeringusüsteemi seadistamine võtab keskmiselt 5 tööpäeva

Kodulehe broneerimismootor spaahotellile | ED BOOKING

 

Vaata, kuidas ED BOOKING  kodulehe broneerimismootor näidiskodulehel toimib.

Spaahotelli broneerimismootori demo

 
 
Meeskond | ED for hotels Kontaktid | Hotelli broneerimismootor, veebilehed

Me mõistame majutusasutuste igapäevaseid väljakutseid

Oleme 10 aastat tegutsenud Eesti ettevõte, pakkudes majutusasutustele efektiivset juhtimissüsteemi. ED for hotels meeskond koosneb hotelliala professionaalidest, kellel on pikaajaline praktiline kogemus hotelli juhtimises k.a. müügi- ja turunduse, e-teenuste, käibejuhtimise ja IT valdkonnas.

Võta ühendust