Blogi

Atraktiivsed tubade nimetused

Blogi

 
 

Kas tead mis on Heinrich, Wistike, Beata, Magdalena ja Karl Gustav?
Need on meie armsate klientide korterite nimed mida nad BOUK’i abil oma kodulehel müüvad. Päris äge, mis?
Güldenstubbe Residents
Meerbach Residents

Oleme moodsad!

Unikaalsed ja kaasahaaravad toanimed muudavad külastuskogemuse eriliseks. Me kõik oleme tüdinenud tavalistest “standard” ja “superior” tubade nimedest ning soovitame hotellidel kaaluda huvitavamaid ja kütkestavamaid alternatiive. Näiteks põnev temaatiline kontseptsioon, hubane atmosfäär või ainulaadsed kogemused, pakume välja mõned ideed, kuidas hotellid saavad tubade nimetusi uuendada ja külalistele veelgi meeldejäävamaid elamusi pakkuda.

Loomingulisus ja unikaalsus loovad hotellile konkurentsieelise!

Asukohapõhine

Saate luua toatüüpide nimetusi, mis põhinevad toa asukohal või vaatel, näiteks “Rannavaatega tuba”, “Metsavaatega tuba” või “Linnavaatega sviit”.

Teemapõhine

Kui teie hotellil on konkreetne teema või kontseptsioon, saate selle lisada toatüüpide nimetustesse. Näiteks võib vintage-teemalises hotellis olla toatüübid nagu “Retrošikk tuba” või “Art deco sviit”.

Mugavuspõhine

Saate luua toatüüpide nimesid, mis põhinevad pakutava mugavuse ja teenuste tasemel, näiteks “Luksuslik sviit”, “Spaa tuba” või “Eksklusiivne tuba”.

Elamuspõhised nimed

Saate luua toatüüpide nimesid, mis peegeldavad külalistele pakutava elamuse tüübi, näiteks “Romantiline sviit”, “Peretuba” või “Seikluste tuba”.

Unikaalsed nimed

Saate mõelda ainulaadseid ja loovaid nimetusi, mis jäävad meelde ja eristuvad tüüpilistest toatüüpidest, näiteks “Päikeseloojangu nautimise tuba”, “Kosmiline sviit” või “Aiaparadiisi tuba”.

Ajaloolised nimed

Kui teie hotell omab ajaloolist tähtsust või asub ajaloolises hoones, saate luua toatüüpide nimetusi, mis sellele viitavad, näiteks “Paruni sviit” või “Koloniaaltuba”.

Isiksusepõhised nimed

Saate luua toatüüpide nimetusi, mis põhinevad isiksuseomadustel või meeleoludel, näiteks “Rõõmu tuba”, “Elav sviit” või “Rahu tuba”.

Toidu ja joogi põhised nimed

Saate luua toatüüpide nimetusi, mis põhinevad toidu või joogi teemadel, näiteks “Veinimaa tuba”, “Õllemeistri sviit” või “Šokolaadirõõmu tuba”.

Lummav Unelm

Toatüüp “Lummav Unelm” võib pakkuda külalistele romantilist ja unustamatut kogemust. See võib olla hotelli kõige luksuslikum tuba, kus on kaunis sisustus, pehme valgus ja hubane atmosfäär. Lisaks võib selles toas olla ka privaatne rõdu või mullivann, et külalistel oleks võimalik täiel rinnal nautida romantikat.

Inspireeriv Loft

Kui soovite pakkuda midagi ainulaadset ja loomingulist, võite kaaluda toatüüpi “Inspireeriv Loft”. See võib olla avar tuba, kus on kaasaegne sisustus, unikaalsed kujunduselemendid ja inspireerivad tsitaadid seintel. See sobib suurepäraselt külalistele, kes soovivad lõõgastuda hubases ja loomingulises keskkonnas.

Looduslik Rahu

Kui hotell asub loodusele lähedal, siis saate pakkuda toatüüpi “Looduslik Rahu”. Need toad võivad olla sisustatud looduslike materjalidega, nagu puit ja kivi, ning neil võib olla vaade lopsakale aiale, metsale või kaunile loodusmaastikule. Külalistel on võimalus lõõgastuda ja nautida rahu ning vaikust, mida loodus pakub.

Värviküllane Äratundmine

Võite luua toatüübi, mis kutsub külalisi avastama erinevaid värve ja meeleolusid, pakkudes näiteks “Värviküllase Äratundmise” tuba. See tuba võib olla kujundatud erksate värvide ja mustritega ning seal võivad olla lõbusad aksessuaarid või kunstiteosed, mis pakuvad elavat ja rõõmsat atmosfääri.

Mõned hotellid, kus on kasutusel originaalsed toatüüpid

Alice Backyard  – “Päikesepüüdja”, “Must Pärl”, “Memme Sviit”
Güldenstubbe Residents“Karl Gustav”, “Anna Christine”, “Balthasar Heinrich”
Meerbach Residents – “Wistikse”, “Heinrich”, “Otto”
The Hoxton – “Shoebox”, “Cosy”, “Roomy View”, “Biggy”, “Homey”
Mama Shelter  – “Large Mama”, “XL Mama”, “XXL Mama”
The Library Hotel – “Classic”, “Fiction”, “Love”, “Poetry”
The DogHouse Hotel – “Hoppy”, “Malty”