Blog

Teenuste müük BOUK-is

Blog

 
 
Meie lahendus sobib kõikidele teenustele

BOUK
haldussüsteemis teenuste müümine

BOUK on paindlik tarkvara, mis võimaldab igapäevaselt müüa ja hallata erinevaid teenuseid ja tooteid ning pakkuda neid erineva hinnakujundusega – tunnihind, päevahind, hooajahind jne.

Online’is saab broneerida sobivaid tooteid ja teenuseid erinevaid vajadusi silmas pidades – näiteks saunad, ekskursioonid, sünnipäevatoad, õhtusöögid, matkaautode parkimiskohad, paadi laenutus jne.

Vaata kõiki BOUK'i võimalusi ja ühendusi

 

Mõned näited lisateenustest, mida BOUK’iga müüa

 

Transpordivahendid

Spordi- ja vabaajategevused

Kinkekaardid

Müüge klientidele kinkekaarte, millega saab teie toodete ja teenuste eest BOUK’is maksta.  Kinkekaardid on lihtsasti kasutatavad ja neid saab osta erinevates summades vastavalt soovile. Bouk kinkekaardid on kaasaegne lahendus majutusasutustele, kes soovivad pakkuda oma klientidele lisaväärtust ning suurendada tulusid.

Vaata JOHAN SPA näidet

BOUK müügi- ja haldussüsteem on terviklik lahendus majutusasutustele, mis võimaldab teil hallata broneeringuid, arveldusi ja külaliste haldust. Süsteemis saab lisada broneeringutele lisateenuseid, nagu hommikusöögid, spaaprotseduurid, transport ja muud teenused. Kliendid saavad nende lisateenuste eest maksta veebipõhise makselahenduse abil ning süsteem võimaldab majutusasutustel arveldada kõik teenused ühes kohas.

BOUK’i platvormi abil saate oma teenuseid laiendada ja kasvatada oma klientide baasi, pakkudes samal ajal kvaliteetset klienditeenindust ja mugavat broneerimiskogemust.

Vaata kõiki BOUK'i võimalusi ja ühendusi

Võta meiega ühendust