Blogi

BOUK aitab sul kõiki teenuseid müüa!

Blogi

 
 
Meie lahendus sobib kõikidele teenustele

BOUK
haldussüsteemis teenuste müümine

BOUK online broneerimis- ja haldussüsteem on paindlik tarkvara, mis võimaldab igapäevaselt müüa ja hallata erinevaid teenuseid ja tooteid ning pakkuda neid erineva hinnakujundusega – tunnihind, päevahind, hooajahind jne.

Online’is saab broneerida sobivaid tooteid ja teenuseid erinevaid vajadusi silmas pidades – näiteks saunad, ekskursioonid, sünnipäevatoad, õhtusöögid, matkaautode parkimiskohad, paadi laenutus jne.

Vaata kõiki BOUK'i võimalusi ja ühendusi

Online broneerimissüsteem ja haldus, BOUK by ED for hotels
 

Mõned näited lisateenustest, mida BOUK’iga müüa

 

Mängutoad, laste sünnipäevade kohad

 • Kohene broneerimine ja saadavuse kalender: BOUK’i kalender näitab vabu aegu ja hindu, võimaldades klientidel broneerida koheselt veebis, nii jääb ära mitmete kirjade edasi-tagasi saatmine ja vastuste ootamine.
 • Kõik broneeringud ühes kohas: saate hallata kõikide klientide broneeringuid lihtsalt ühes keskkonnas, hüvasti kalendermärkmikud ja lõputud exceli tabelid.
 • Lisateenuste müük: laienda oma veebiteenuste valikut, pakkudes klientidele lisavõimalusi nagu koristusteenused, jäätise- või kohvimasinate rent ning toitlustus, samuti peojuhi ja fotograafi palkamist.
 • Raha kohe arvele: makseviis on lihtne – kliendid saavad teha veebis makse kohe peale broneeringut, mis kiirendab ettemaksu jõudmist teie kontole.
  Vaata näidet, kuidas PROTO avastustehas müüb BOUK tarkvara abil oma kodulehel laste sünnipäevapidamise ruume ja lisateenuseid.

Transpordivahendid

 • Pakkuge puhkuse veetmiseks parkimiskohti matkautodele, nagu teeb Silma Retreat Haapsalus
 • Merikoivula pakub Soome saarestikus kalastamiseks paate
 • laenutage jalgrattaid

Giidiga tuurid ja ekskursioonid

Spordi- ja vabaajategevused

 • Proto avastuskeskus pakub teile sünnipäevade pidamiseks mängutube
 • Avastage ürgset looduse ilu sõites kanuuga Kõiva jõel, Lätis
 • SUP aerulaudade rent

Kinkekaardid

Müüge klientidele kinkekaarte, millega saab teie toodete ja teenuste eest BOUK’is maksta. Bouk online broneerimissüsteemis müüdavad kinkekaardid on lihtsasti kasutatavad ja neid saab osta erinevates summades vastavalt soovile. Bouk kinkekaardid on kaasaegne lahendus majutusasutustele, kes soovivad pakkuda oma klientidele lisaväärtust ning suurendada tulusid.

Vaata JOHAN SPA näidet

BOUK online broneerimis- ja haldussüsteem on terviklik lahendus majutusasutustele, mis võimaldab hallata broneeringuid, arveldusi ja külaliste haldust. Süsteemis saab lisada broneeringutele lisateenuseid, nagu hommikusöögid, spaaprotseduurid, transport ja muud teenused. Kliendid saavad nende lisateenuste eest maksta veebipõhise makselahenduse abil ning süsteem võimaldab majutusasutustel arveldada kõik teenused ühes kohas.

BOUK’i platvormi abil saate oma teenuseid laiendada ja kasvatada oma klientide baasi, pakkudes samal ajal kvaliteetset klienditeenindust ja mugavat broneerimiskogemust.

Vaata kõiki BOUK'i võimalusi ja ühendusi

Võta meiega ühendust