Blogi

Google tasuta ja tasulised tooted

Blogi

Aita külalistel oma majutusasutus Google’is üles leida. 

Paljud kliendid alustavad majutuse otsimist Google ostingumootorist. Google pakub TASUTA ja tasulisi võimalusi majutusasutustele, et ennast klientidele paremini leitavaks teha.

Kasutades Google võimalusi ja suunata Google’ist kliendid otse kodulehele saab kasvatada otsebroneeringute arvu ning säästa raha portaalide vahendustasudelt.

Vaata lähemalt mida saab teha hotelli, korteri või puhkemaja paremaks esiletoomiseks Google’is Google get started guide. 

 

 

 

 

Google’i ettevõtteprofiili võimalused

Google’i ettevõtteprofiili Google My Business abil saab hallata majutusasutuse info kuvamist Google’i teenustes, Maps`is ja Otsingumootoris.

Kui Google’i ettevõtteprofiil on täidetud siis Sinu hotell ilmub Google otsingus ja Google  kaartidel. Google`i ettevõtteprofiilil kuvatakse hotelli infot, pilte, arvustusi ja asukohta kaardil ja see kõik on TASUTA hotellile.

Too Google’i ettevõtteprofiilil välja oluline info.

Uuenda oma ettevõtte profiili Google’is regulaarselt vajaliku info ja sisuga. Lae üles uusi fotosid, vasta igale arvustusele ja too välja oma hotelli erilisemad mugavused.

 

TASUTA link kodulehe broneerimismootorisse.

Kui kasutad BOUK müügi-ja haldussüsteemi saad lisada TASUTA otselingi Google’sse mis näitab saadavust ja hindu reaalajas ning viib kliendi otse oma kodulehele tellima. Google ei nõua odavaimat hinda aga kui pakud klientidele otse paremat hinda kui OTA’ de kaudu siis on võimalus saada rohkem kodulehe broneeringuid.

TASUTA broneerimise link ilmub otse profiilile Google’s ja Google selle eest tasu ei võta.Lisandub väike seadistamise tasu ja igakuine teenustasu.Rohkem infot.

Kui soovid lisada oma broneerimismootori linki Google hotelli profiilile, palun võta meiega ühendust.

Hotel Ads aitab kasvatada otsebroneeringuid

Kui hotelli broneerimismootori link on ühendatud Googli’ ga ja soovid tõsta hotelli broneerimismootori linki Googli otsingumootoris ja Google kaartidel ettepoole OTA’ sid, saad kasutada Googli tasulise reklaami Hotel Ads võimalusi. Need reklaamid ilmuvad Google My Business broneerimismoodulis kus kuvatakse hotelli info, pildid, asukoht ja hinnad.

Google Hotel Ads’i saad sihtida konkreetsetele turgudele ja niimoodi kasvatada kodulehe otsebroneeringute hulka.Kui soovid kasutada Google Hotel Ads’i võimalusi, palun võta meiega ühendust.