Blogi

Karlamuiza Country hotell

Blogi

 
 

ED booking seadistus ühe nädalaga

Mõisahoones paiknev hotell Karlamuiza asub looduskaunis kohas Cēsise lähedal Gauja rahvuspargi territooriumil Lätis. Hotellis on 10 avarat ja romantilist tuba ja sviiti. Ümbruskond pakub suurepäraseid puhkuse võimalusi nii peredele kui paaridele.

Kliendi soov

Klient soovis pakkuda külalistele veebilehelt broneerimist kohalikus (läti) keeles, eesmärgiga motiveerida kliente tegema rohkem online broneeringuid. Hotellil oli ka soov, et broneerimismootori kujundus ühtiks kodulehe kujundusega ja annaks paremini edasi hotelli väärtusi.

Karlamuiza Country hotell

 

SEADISTUSE PROTSESS

– Peale lepingu allkirjastamist sisestas meie projektijuht kõik tekstid ja pildid 4 keeles ( inglise, saksa, vene ja läti keeled). Tekstid ja pildid võtsime ise hotelli kodulehelt.

– Soovitasime hotellil lisada broneerimismootorisse ka lisateenuseid: privaatsaun, õhtusöök, transfeer ja tervituspakett hotellitoas.

– Integreerisime ED BOOKING ´u hotelli PMS-iga, hotell kasutab LittleHotelier i  PMS-i, integratsiooni tulemusena saab hotell hindu, saadavust ja tellimusi juhtida automaatselt ühest kohast ja minimaliseerida käsitööd.

–  Koolituse käigus koostöös hotelliga aktiveerisime ka ED BOOKING unikaalsed lisavõimalused:

  • automatiseeritud e-kirjad mis saadetakse enne saabumist ja peale lahkumist koos online check-in´i võimalusega;
  • “Miks broneerida otse kodulehelt?” pop-up;
  • kõrgema toa kategooria up-sell;
  • laste hinnastamine erinevate vanuste lõikes.

Klient sõlmis lepingu Maksekeskusega, kes pakub ED BOOKING klientidele automatiseeritud online maksete võimalust Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangalinkidega aga ka Visa/Master pangakaardiga.

TULEMUS

ED BOOKING  broneerimismootori seadistamine 4 keeles koos LittleHotelier´i ja Maksekeskuse integratsioonidega võttis aega ainult 7 päeva. Kiitus hotellijuhile Jānis Stepiņš´ile kellega koostöö sujus väga hästi, mis aitas kaasa kiirele seadistusele. Saime koheselt vastused küsimustele kui need tekkisid ja Jānisel oli ka valmidus võtta kasutusele kõik ED BOOKINGU funktsionaalsused.

Lisateenuste broneerimine kodulehelt on osutunud populaarseks, 25% hotellitoa broneerijatest tellib juurde ka mõne lisateenuse.

Kõrgema nõudlusega perioodidel saab hotell võtta automaatselt ettemaksu ja niiviisi minimaliseerida annulleerimisi ja no-show´sid.

Rohkem infot ED BOOKINGU kohta