Ühendused ja partnerid

 

ED BOOKING'u ühendused

Siteminder

ED BOOKING broneerimissüsteemi saab ühildada SiteMinder´iga (channel manager) ning juhtida hindu ja saadavust kõikides online kanalites samast kohast reaalajas.

D-EDGE

ED BOOKING broneerimissüsteemi saab ühildada D-EDGE´iga (channel manager) ning juhtida hindu ja saadavust kõikides online kanalites samast kohast reaalajas.

Maksekeskus

Tellimuse garanteerimine ja ettemaksu võtmise võimalus turvalise online maksekeskkonna kaudu – Visa/Master pangakaardi või pangalingiga (Eesti, Läti, Leedu ja Soome suuremad pangad). Ettemaksu võib lisada ka ainult osadele hindadele.

Paypal | ED BOOKING

PayPal

Lisaks pangalinkidele ja Visa/Master pangakaartidele on hotellil nüüd võimalik võtta soovi korral vastu kliendi ettemaksu ka PayPal´i kaudu.

Triptease | ED BOOKING

Triptease

Triptease rakendusega on võimalik reaalajas võrrelda kodulehe ja online reisibüroode hindasid, et suurendada veelgi hotelli kodulehe otsemüüki.

Hotellinx | ED BOOKING

Hotellinx

2-suunaline ühendus Hotellinx PMS’iga (saadavus, hinnad ja broneeringud jooksevad automaatselt Hotellinx PMS’i).

Scoro | ED BOOKING

Scoro

Scoros on olemas kõik vajalik nii projektide haldamiseks, tööde eest arveldamiseks kui ka põhjaliku aruandluse nägemiseks – kõik ühes kohas.

Partnerid

My Fidelio

Myfidelio

2-suunaline ühendus MyFidelio PMS’iga (saadavus, hinnad ja broneeringud jooksevad automaatselt MyFidelio PMS’i).

Little Hotelier

2-suunaline ühendus Little Hotelier PMS’iga (saadavus, hinnad ja broneeringud jooksevad automaatselt Little Hotelier PMS’i).

 

Valnes weblock

Valnes WebLock Online võimaldab interneti teel arvutist või nutiseadmest avada ja lukustada uksi.

Avar

Koostöös AVAR’iga saame nüüdsest pakkuda hotellidele virtuaaltuure. Virtuaaltuur on PRAKTILINE TÖÖRIIST, mis kasvatab müüki ja säästab aega.

Trendline

Koostöös arendusfirmaga Trendline pakume hotellidele kliendisuhtluse arendusteenust teenindusstandardite loomisest kuni koolituste ja testkülastusteni.