Blogi

Weblock x BOUK PMS

Blogi

Soovid kasutusele võtta uut tarkvara, aga sul napib vahendeid?
EAS tuleb appi ja pakub toetust.

Turismisektori tarkvarade liitumis-​ ja liidestamistoetus kuni 20 000€

Toetus võimaldab võtta kasutusele uus müügi-ja haldustarkvara või liidestada erinevaid tarkvarasid, näiteks ressursihalduse tarkvara juurutamine ning selle liidestamine kassasüsteemi ja raamatupidamise tarkvaraga, rohkem infot siin.

Ettevõtte digipöörde toetus kuni 300 000€

Paralleelselt on avatud ka ettevõtete digipöörde toetus, kus on võimalik taodelda kuni 300 000 eurot ettevõtte protsesside automatiseerimiseks ning digitaalsete tehnoloogiate ja robotite kasutuselevõtuks rohkem infot siin.

 
 

Võta WEBLOCK x BOUK ja säästa aega

Tänu Bouki ja WebLocki integratsioonile saab klientide saabumise majutusasutusse täielikult automatiseerida. Kliendid ei pea enam sisse ja välja registreerimiseks töötajaga kohtuma. Nad võivad check-in teha täpselt siis, kui neile mugav on, olenemata asukohast. Majutuse ja teenuse pakkujad hoiavad kokku olulisi töötunde ja saavad ülejäävat aega kasutada klientide paremaks teenindamiseks muul viisil.

BOUK PMS-i liides WebLock-iga, võimaldab külastajal check-in’i järel iseseisvalt tuppa pääseda või asuda teenust kasutama. Külastajale edastatakse automaatselt sisenemiseks mobiilne ligipääs või personaalne sisenemiskood. Mobiilirakenduse allalaadimine pole vajalik.

Kliendid kes juba kasutavad BOUK x WebLock lahendust Iglupark, Reldor MotellTiny Marienholm, Maia Residence, Braavo Hotell.

Miks WebLock on nii suurepärane?

– Igale kliendile saadetakse automaatselt unikaalne kood või sisenemiseks veebilink. WebLocki valikus on nii koodpaneeliga nutilukud kui nutikad kaardilugejad. Soovi korral saab paralleelselt kasutada ka seni kasutuses olnud hotelli uksekaarte.
– Automaatse sõnumi puhul saab määrata, millisel ajal see saadetakse ja milline info sinna täiendavalt lisatakse.
WebLock võimaldab kasutusõiguseid jagada distantsilt. Erinevalt eelmise põlvkonna hotellilukkudest ei pea klient selleks minema vastuvõtulauda, samuti ei pea selleks administraator majutuses kohapeal olema. Juhul, kui broneeringut muudetakse Bouki haldussüsteemis, uuenevad  automaatselt ka sisenemisõigused. 
WebLock võimaldab ühendada oma süsteemi ka fonolukud, tõkkepuud, garaažiuksed, liftid. 
– Majahaldur saab kõiki uksi avada soovi korral ka mobiiliäpist. Kõik objektid ühe sisselogimise all loe edasi..

Miks kasutada BOUK’i?

BOUK PMS on Eestis arendatud tarkvara, mis aitab müüa ja hallata majutust, matku, saunu, kontorit või muid teenuseid ja ühendab müügi- ja halduse üheks sujuvaks tervikuks. IGLUPARK näide;

  • ilus ja võimekas online broneerimismootor koos Maksekeskuse või Montonio maksevahendaja liidesega;
  • kinkekaartide müümise moodul, JOHAN SPA näide;
  • jaotuskanal, mis ühendab saadavuse ja hinnad Booking.com’i; Hookusbookus`e, Airbnb`i ja Expedia.com‘ga;
  • tervitus- ja tagasiside e-kirjad kõikidele saabujatele;
  • raamatupidamistarkvara Merit Tarkvara ja SmartAccounts ühendus;

Võta meiega ühendust