Blogi

Weblock x BOUK PMS

Blogi

Turismisektori tarkvarade liitumis-​ ja liidestamistoetus

EAS pakub turismiteenuste pakkujaile tööprotsesside digitaliseerimise ja automatiseerimise toetust kuni 20 000€, rohkem infot siin.
Toetust tutvustava infotunni salvestust saab vaadata siit ja slaididega tutvuda siin.

 
 

WEBLOCK x BOUK

Valnes WebLock pakub riist- ja tarkvara uste veebipõhiseks haldamiseks, mis võimaldab külastajatel nautida kontaktivaba majutuskogemust või teenuse kasutamist.

BOUK PMS on Eestis arendatud tarkvara, mis aitab müüa ja hallata majutust, matku, saunu, kontorit või muid teenuseid ja ühendab müügi- ja halduse üheks sujuvaks tervikuks.

BOUK PMS-i liides WebLock-iga, võimaldab külastajal check-in’i järel iseseisvalt tuppa pääseda või asuda teenust kasutama. Külastajale edastatakse automaatselt sisenemiseks mobiilne ligipääs või personaalne sisenemiskood. Mobiilirakenduse allalaadimine pole vajalik.

Kõik säästavad aega

Kliendid ei pea enam sisse ja välja registreerimiseks töötajaga kohtuma. Nad võivad check-in teha täpselt siis, kui neile mugav on, olenemata asukohast. Majutuse ja teenuse pakkujad hoiavad kokku olulisi töötunde ja saavad ülejäävat aega kasutada klientide paremaks teenindamiseks muul viisil.

Valnes WebLock’i kasutamist saab alustada kahel viisil:
– uuendades olemasolevaid lukke, lukkude sisemusse paigaldatakse lihtsalt väike juhtseade, mis ühendab lukud internetiga WIFI, meshneti, 5G, LAN-i või BLE-i kaudu. WebLock digitaalne lukustusjuhtimiskontroller toimib koos enamiku elektriliste lukkudega;
-uute lukkude paigaldamine, loe edasi..

Miks BOUK on nii suurepärane?

BOUK PMS on veebipõhine kõik ühes tarkvara millega saab lisaks majutusele müüa ja hallata kõiki teisi teenuseid – saunad, toitlustus, nõupidamised jne. IGLUPARK näide;

Mõned kliendid kes juba kasutavad BOUK x WebLock lahendust Iglupark, Tiny Marienholm, Braavo Hotell.

Võta meiega ühendust