BRONEERIMISMOOTOR KODULEHELE

Butiikhotelli broneerimismootor

ED BOOKING broneerimismootor, mis sulandub teie brändiga!

Butiikhotell on kõike muud kui tavaline. Meie broneerimismootor ei näe lihtsalt ilus välja vaid ühildub perfektselt teie brändi ja kodulehega. Automaatsed ja personaalsed tervituskirjad koos lisateenuste tellimise võimalusega. Samuti online check-in.

Saad kõiki online müügikanaleid juhtida ühest kohast, sest ED BOOKING ühildub Booking.com´i, Airbnb´i ja Expedia.com´iga saadavuse kalendri ja hindadega.

Vaata demo
 

ED BOOKING broneerimismootori eelised

 

TASUTA ja KIIRE seadistus

Võtab keskmiselt 5 päeva ja minimaalselt sinu aega, sest kogu info sisestame meie.

BRÄNDI TOETAV KUJUNDUS

ED BOOKING broneerimismootor saab kujunduse vastavalt teie butiikhotelli kodulehe ja CVI’ga (fondid, värvid, logo jne).

LISATEENUSTE MÜÜK

Enne saabumist personaalse e-maili saatmine eesmärgiga müüa lisateenused, et klient tunneks ennast teie juures veel luksuslikumalt.

ONLINE CHECK-IN

Nii jätad endale enam aega personaalseks suhtluseks ja oma butiikhotelli ning teenuste tutvustamiseks.

Upsell

Viimase hetke ahvatlev pakkumine kliendile luksuslikuma toa broneerimiseks.

Ühendused

 

BOUK Müügitarkvara

Võimalus müüa kõiki teenuseid (majutust, ekskursioone, saunu, koosolekuruume jne). Lisaks online broneeringutele on võimalik sisestada ja hallata telefonitsi ning emili teel tulnud tellimusi.

Portaalid

Kodulehe online broneerimismootor on otse liidestatud portaalidega booking.com ja airbnb.com, mis tähendab, et hindu ja saadavust saab hallata ühest kohast. Kui tuba/maja müüakse maha, siis see läheb kinni ta ka teistes kanalites.

SiteMinder

ED BOOKING broneerimissüsteemi saab ühildada SiteMinder´iga (channel manager) ning juhtida hindu ja saadavust kõikides online kanalites samast kohast reaalajas.

Montonio

Soodne makselahendus. Ettemaksu võtmise võimalus pangalingiga (Eesti, Läti, Leedu ja Soome suuremad pangad).

Montonio puhul on pangalinkide tehingutasu 0,05€ ja kehtib 5€ miinimumarve, mis rakendub, kui e-pood teeb vähem kui 100 tehingut kuus. Miinimumarvet ei esitata, kui e-pood pole kuu jooksul tehinguid teinud.

Stripe

Maksetevahendaja, mis võimaldab makseid vastu võtta üle ilma. Stripe puhul on EL riikide kaartide puhul on hinnaks 1,4% + 0,25€ tehingu pealt.

Smart accounts

Raamatupidamistarkvara abil saad hõlpsasti esitada oma klientidele müügiarveid, sisestada kuluarveid, arvestada palgad ning pidada arvet põhivarade ja laoartiklite üle. Kõik on lihtne ja loogiline.

MEIE BUTIIKHOTELLIDE KLIENDID

 

Hotell Lydia

Butiikhotellid

Rosenplänter Boutique Hotel

Butiikhotellid

Arensburg Boutique Hotel & Spa

Butiikhotellid

 
 
Wasa Resort | ED BOOKING
Vajad uut kodulehte?

Kodulehed

Usaldades oma hotelli veebilehe meie kätesse, ei pea te muretsema suure töökoormuse pärast, sest teeme kogu töö teie eest. Teie poolt on vajalik vaid sisend ja koostöövalmidus.

Loe edasi
 
 
Käibejuhtimise ja hinnakujunduse taktikad

Käibejuhtimine

Oleme loonud mitmeid töötubasid, mis tuginevad aastakümnete jooksul saadud kogemustele hotellikarjääris. Saagu käibejuhtimine Sinu võtmetöötajate jaoks harjumuseks.

Loe edasi
Broneerimissüsteem hotelli veebilehele I ED for hotels | Käibejuhtimine
 

Võta meiega ühendust