"Loading..."

MEIST

Meie meeskond ja kontaktid

ED for hotels on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, pakkudes ainukesena Eestis hotellidele täisvaliku teenuseid internetis edu saavutamiseks- multifunktsionaalne broneerimissüsteem, kodulehe disain ja arendus WordPress sisuhaldussüsteemi peale, online kampaaniad ning käibejuhtimise ja interneti müügi- ning turunduskoolituse programmid.

ED for hotels’i meeskond koosneb hotelliala professionaalidest, kellel on pikaajaline praktiline kogemus hotelli juhtimises k.a. müügi- ja turunduse, e-kommertsi, käibejuhtimise ja IT valdkonnas. Meie pakume hotellide kodulehele broneerimissüsteemi, kodulehtede ehitamist ja optimeerimist ning teisi online müügi- ja turunduse teenuseid.

Kontaktid

ED for hotels

Kloostri tee 6, Tallinn
sales@edhotels.com
support@edhotels.com
Telefon: +372 503 1965

Reg.nr 11994328
KMKR nr: EE101397159

Tutvu meie tiimiga

Kairi Lipstok
Juhatuse liige
kairi@edhotels.com

Helina Viik
Juhatuse liige
helina@edhotels.com

Martin Orav
Juhatuse liige
martin@edhotels.com

Inga Kinnas
ED BOOKING Brändijuht
inga@edhotels.com

Kätlin Tõusme
ED BOOKING Kliendihaldur
katlin@edhotels.com

Kairi Stokgolm
Käibejuht
kairi.stokgolm@edhotels.com

Maria Andrekson
Projektijuht
maria@edhotels.com

Aleksandra Žmaka
Projektijuht
aleksandra@edhotels.com

Keidi Kruusandi
Süsteemihaldur
keidi@edhotels.com

Mikk Mario Mõistlik
Senior Arendaja
mikk@edhotels.com

Daniel Vasser
Arendaja
daniel@edhotels.com

Risto Laineste
Kujundaja
risto@edhotels.com

Võta ühendust

  • Loe andmete töötlemise põhimõte kohta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun