Blogi

Kubija hotell-loodusspaa kogemuslugu

Blogi

Kubija hotell-loodusspaa
BOUK’i kasutamise kogemus

Meie hea pikaajaline klient Kubija hotell-loodusspaa jagab huvitavaid fakte, kuidas BOUK tarkvara abil on nad arendanud oma kodulehe online müüki ning millist kasu hotell sellest on saanud.

Kubija spaa-hotell kasutab BOUK by ED for hotels oma kodulehe broneerimismootori tarkvara SITEMINDER’i ühendusega.

Arvame, et mugav online keskkond on suur eelis tänapäeva kliendile broneeringute tegemiseks.
Lisaks on tähtis keskkonna turvalisus ja paindlikud tühistamise tingimused. 

Ly Voolaid
Kubija hotell-loodusspaa tegevjuht

80% ONLINE BRONEERINGUTEST OMA KODULEHELT

Kliendi loal avaldame huvitavaid fakte Kubija hotell-loodusspaa 2023. aasta online müügi kohta. Kubija spaa-hotell asub Võrumaa metsade vahel, keda võib eeskujuks tuua oma suhtumise poolest, et kõik on võimalik ja alati ollakse nõus uusi võimalusi katsetama ning olema testkliendiks uutele arendustele.

Kubija spaa-hotelli 2023 aasta kõikidest broneeringutest 50% tehti online kanalite kaudu ja sealhulgas kasutasid Kubija oma kodulehe online broeerimiskeskkonda 80% klientidest ja ainult 20% tellimusi tehti portaalide BOOKING.COM ja HOOKUSPOOKUS kaudu.

 
 

VÄHEM TÜHISTAMISI

Huvitav fakt on see, et oma kodulehelt tulevaid broneeringuid tühistatakse harvemini kui seda tehakse läbi vahendajate tulnud broneeringutega. Põhjus võib olla selles, et oma kodulehe broneeringute ette tellimise aeg on väiksem kui vahendajate kaudu tehtavate broneeringute tellimise aeg.

TÖÖJÕUKULUDE KOKKUHOID

Eelnevast tulenevalt on Kubija Hotell suutnud tööjõukulude pealt kokku hoida. Näiteks 2023. aastal säästeti 0,2 raamatupidaja kohta ja 0,5 müügiassistendi kohta, kes varem tegelesid broneeringute ja kinkekaartide haldusega.

Online broneeringute tühistamise protsent