Blogi

Maksekeskus X BOUK PMS

Blogi

BOUK’i ühendus Maksekeskusega

Koostöös Maksekeskusega oleme loonud lahenduse, mis muudab majutusasutustele maksete vastuvõtmise lihtsamaks ja turvalisemaks.
Tänu liidestusele Maksekeskusega saavad BOUK tarkvara kasutajad mugavalt võtta vastu nii panga- kui kaardimakseid.

 
 
Maksekeskus

Maksekeskuse teenused
ED for hotels kliendile

ED for hotels klientidele pakume Maksekeskuse teenuseid ERIHINNAGA.

– panga- ja kaardimaksete vastuvõtmine;
– maksete varulahendus pangalinkide näol;
– tasuta rahatagastused;
– 0-eurosed tehingud kaardi autoriseerimiseks;
– kaardimakseterminalide kasutamine,

Maksekeskuse teenuste eelised BOUK-i kasutajatele:

  • Soodsad maksete algatamise teenused võimaldavad klientidel tasuda oma broneeringu eest koheselt, ilma et peaksid selleks lahkuma BOUK-i broneerimissüsteemist;
  • Maksete varulahendus tagab, et kliendid saavad maksta ka siis, kui Maksekeskuse maksete algatamise teenus ei ole kättesaadav;
  • Tasuta rahatagastused muudavad klienditeeninduse lihtsamaks ja paindlikumaks;
  • 0-eurosed tehingud kaardi autoriseerimiseks võimaldavad klientidel oma kaarti turvaliselt autentida enne makse sooritamist;

Lisaks saavad BOUK-i kliendid nüüd Maksekeskusest soodustingimustel kaardimakseterminalid, mis võimaldab neil vastu võtta kaarte ka majutusasutuses kohapeal.

Kui tunned meie teenuste vastu, jäta oma andmed ja võtame Sinuga ühendust ja tutvustamame kõiki võimalusi!

Mis on BOUK?

BOUK by ED for hotels on Eestis välja töötatud tarkvara, mis on loodud majutuse ja teenuste müügiks ning halduseks. See sisaldab kodulehe broneerimissüsteemi, ühendust majutusportaalidega, kinkekaartide e-poodi ja haldussüsteemi ning on väga populaarne paljude majutusasutuste hulgas.

Mida BOUK võimaldab?
Müügi- ja haldussüsteem BOUK võimaldab klientidel nii otse kodulehelt, kui ka läbi majutusportaalide broneerida hotellitube, saunu, ekskursioone, pakette ja koosolekuruume ning personalil kõiki saabunud tellimusi hallata.

BOUK on lihtne ja loogiline süsteem selle kasutajale, võimaldades kõik vajaliku ära teha ühes kohas, muuhulgas teha arveid ja vaadata aruandeid. Tarkvara BOUK abil saab pakkuda klientidele ka kontaktivaba saabumist ja lahkumist, avades ja sulgedes uksi automaatselt.

BOUK sobib suurepäraselt nii hotellidele, hostelitele, külaliskorteritele kui ka puhkemajadele.

Võta meiega ühendust