Blogi

KAKS UUT TEENUST ED BOOKING-us

Blogi

Pangakaardi andmete salvestamine turvaliselt ja krüpteerituna

Alates channel manageri kasutusele võtmisest olid pangakaardiga garanteeritud tellimustel pangakaardi info talletatud channel manageri andmebaasi ja selle teenuse nõrkuseks oli võimalus garanteerida tellimust „igasuguse kaardiga“ – sh. väljamõeldud kaardiga, varastatud kaardiga jne.

Lahendasime selle kitsaskoha ja pakume oma klientidele koostöös Maksekeskusega pangakaardi andmete salvestamist kuni kaardi kehtivusaja lõpuni + süsteem kontrollib, et kaart on kehtiv (ka perioodil kui klient majutub, mitte vaid tellimuse tegemise hetkel) ja ei ole varastatud. Pangakaardi andmete salvestamine on endiselt kiire ja kliendile mugav.

Isiku tuvastamine pangakaardi andmete vastu võtmisel

Selleks, et hotellil oleks õigus kliendi poolt antud pangakaardi andmeid kasutada enne/peale majutust (trahv, no-show jne), peab pangakaardi andmed andnud isik olema tuvastatud. Tuvastamise viisi määrab kaardi välja andnud pank ja tuvastamise viisiks võib olla ID-kaart, Mobiil-ID, Smart-ID jne. Teenus on turvaline ja vastab PSD2 direktiivile, aga protsess ise muutub tellimuse tegija jaoks veidi aeganõudvamaks, kuna tuleb ennast tuvastada. Samas elimineerite selle, et klient maksmise vaidlustada saab.

Võta ühendust oma kliendihalduriga, et teenused kasutusele võtta. Teenus on teile, kui meie heale kliendile, tasuta.

Muudatused tulenevad seoses Euroopa Liidu ülese PSD2 turvaliste veebiostude isikustamise direktiivi jõustumisega 14.09.2019.