BRONEERIMISMOOTOR KODULEHELE

Linnahotelli broneerimismootor

See on midagi nõudlikule korporatiivkliendile!

Online broneerimine. Saadavus ja hinnad kalendris kohe näha. Erihinnad ürituste ja konverentside osalejatele. Erinevad maksevõimalused k.a arvega maksmine. Isikutuvastamine tellimuse tegemise ja garanteerimise hetkel välistab võimaluse hiljem makse vaidlustada. Triptease`i ühendus.

Vaata demo
 

ED BOOKING broneerimismootori eelised

 

TASUTA ja KIIRE seadistus

Võtab keskmiselt 5 päeva ja minimaalselt sinu aega, sest kogu info sisestame meie.

Broneerimine lepingulistele klientidele

Erihinnad lepingulistele klientidele, erihinnad üritustele ja konverentsidele, arvega maksmise võimalus. Seda pakub ED BOOKING.

Erinevad makseviisid

Erinevate makseviiside rohkus, sh arvega maksmine lepingulistele klientidele ja automatiseeritud online maksmine Visa/Master + pangalingid / PayPal.

Kalender

Saadavuse ja hindade kalender kuvab päeva madalamat hinda inimese kohta ja tubade saadavust ning erinevaid piiranguid nt. minimaalne majutuspikkus jne.

Triptease ühendus

Triptease rakendusega on võimalik reaalajas võrrelda kodulehe ja online kanalite hindasid, et suurendada veelgi hotelli kodulehe otsemüüki.

Ühendused

 

BOUK Müügitarkvara

Võimalus müüa kõiki teenuseid (majutust, ekskursioone, saunu, koosolekuruume jne). Lisaks online broneeringutele on võimalik sisestada ja hallata telefonitsi ning emili teel tulnud tellimusi.

Portaalid

Kodulehe online broneerimismootor on otse liidestatud portaalidega booking.com ja airbnb.com, mis tähendab, et hindu ja saadavust saab hallata ühest kohast. Kui tuba/maja müüakse maha, siis see läheb kinni ta ka teistes kanalites.

Siteminder | Linnahotellid | Spaahotellid | Hotellikett

Siteminder

ED BOOKING broneerimissüsteemi saab ühildada SiteMinder´iga (channel manager) ning juhtida hindu ja saadavust kõikides online kanalites samast kohast reaalajas.

Montonio

Soodne makselahendus. Ettemaksu võtmise võimalus pangalingiga (Eesti, Läti, Leedu ja Soome suuremad pangad).

Montonio puhul on pangalinkide tehingutasu 0,05€ ja kehtib 5€ miinimumarve, mis rakendub, kui e-pood teeb vähem kui 100 tehingut kuus. Miinimumarvet ei esitata, kui e-pood pole kuu jooksul tehinguid teinud.

Stripe

Maksetevahendaja, mis võimaldab makseid vastu võtta üle ilma. Stripe puhul on EL riikide kaartide puhul on hinnaks 1,4% + 0,25€ tehingu pealt.

Smart accounts

Raamatupidamistarkvara abil saad hõlpsasti esitada oma klientidele müügiarveid, sisestada kuluarveid, arvestada palgad ning pidada arvet põhivarade ja laoartiklite üle. Kõik on lihtne ja loogiline.

MEIE LINNAHOTELLIDE KLIENDID

 

Metropol Spa Hotell

Spaahotellid

Hotell Lydia

Butiikhotellid

 
 
Wasa Resort | ED BOOKING
Vajad uut kodulehte?

Kodulehed

Usaldades oma hotelli veebilehe meie kätesse, ei pea te muretsema suure töökoormuse pärast, sest teeme kogu töö teie eest. Teie poolt on vajalik vaid sisend ja koostöövalmidus.

Loe edasi
 
 
Käibejuhtimise ja hinnakujunduse taktikad

Käibejuhtimine

Oleme loonud mitmeid töötubasid, mis tuginevad aastakümnete jooksul saadud kogemustele hotellikarjääris. Saagu käibejuhtimine Sinu võtmetöötajate jaoks harjumuseks.

Loe edasi
Broneerimissüsteem hotelli veebilehele I ED for hotels | Käibejuhtimine
 

Võta meiega ühendust